Search
Generic filters
Exact matches only

Horoskop tygodniowy Waga – Horoskopy

Horoskop tygodniowy Waga 18 listopada – 24 listopada

Znak Zodiaku Waga

Waga horoskop na dzień 18 listopada

Jeżeli Twoim znakiem jest Waga, to możesz spodziewać się bardzo dobrego dnia. Jeśli jesteś sam , wkrótce Twój status może się zmienić. Czeka Cię również dużo szczęścia w życiu zawodowym. Spędzaj dużo czasu dzisiaj z Panną i Koziorożcem, zapewnią Ci oni dzień pełen śmiechu.

Waga horoskop na dzień 19 listopada

W miejscu powiązanym z pracą uważaj na swojego szefa, może on czekać na to, aż coś zawalisz. Dzięki skupieniu na pracy możesz odeprzeć ataki swoich wrogów. W takim dniu jak dziś powinieneś uważać na Barana i Ryb, bo może czekać Cię długa kłótnia.

Waga horoskop na dzień 20 listopada

W domu może czekać Cię duży konflikt, który może Was podzielić. Horoskop dzisiaj ostrzega przed towarzystwem Byka i Lwa. Szybko możesz stracić dobre samopoczucie na resztę dnia.

Waga horoskop na dzień 21 listopada

Jeśli jesteś w związku małżeńskim i czujesz, że stoisz w miejscu, teraz może być dobry czas na zebranie odwagi w sobie. Tylko tak będziesz w stanie na zmianę swojego życia na lepsze. Teraz jest dobry moment na szczerą rozmowę ze swoją drugą połówką. Spotkanie z Bliźniętami i Lwem może wprowadzić dobre samopoczucie na resztę dnia.

Waga horoskop na dzień 22 listopada

Dziś jest odpowiedni moment na wzięcie urlopu i odpoczynek od spraw, które zaprzątają Ci głowę. Dzisiaj Skorpion i Strzelec mogą na Ciebie bardzo pozytywnie wpłynąć, korzystaj z ich towarzystwa.

Waga horoskop na dzień 23 listopada

W domu rodzinnym czeka Cię niemiła niespodzianka, która pozostanie w Twojej pamięci na długo. Plotkowanie o Lwie i Skorpionie, może pozostawić negatywny ślad na Twoim samopoczuciu.

Przy obecnej niebiańskiej energii, będziecie uczyć się lekcji „kompromisu”. Nie chodzi o to, by dostać to, czego chcesz – chodzi o to, by dostać to, czego potrzebujesz (parafrazując brytyjską gwiazdę rocka). Nie musisz uczyć się w trudny sposób, jeśli nie chcesz. Droga do oświecenia zaczyna się od ciała, a jeśli zaangażujesz się w zdrowie swojego ciała, dowiesz się tego, czego naprawdę potrzebujesz, także na drodze duchowej.

Waga horoskop na dzień 24 listopada

Dzisiaj czeka Cię spore zaskoczenie. Podczas powrotu do domu spotkasz kogoś, kogo znasz od dawna. dzisiaj Skorpion i Ryby mogą na Ciebie bardzo pozytywnie wpłynąć, korzystaj z ich towarzystwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybrane znaczenie snu

© net-sennik.pl 2021 Realizacja: Damtox.pl
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda