Koziorożec 14 października – 20 października

Koziorożec 14 października – 20 października

Horoskop tygodniowy dla znaku Koziorożec

Znak Zodiaku Koziorożec

Koziorożec – 14 października

Koziorożec może natrafić na przeszkody na swojej drodze do celu. Dzisiaj czeka Cie rozczarowanie w życiu osobistym. Możliwe nawet, że drobna kłótnia zamieni się w poważny konflikt. Dzisiaj należy unikać Strzelca i Ryb, bo może dojść do konfliktu.

Koziorożec – 15 października

Jeśli jesteś sam czeka Cie długi okres suszy seksualnej. Wykorzystaj ten czas na realizację własnych planów, które od dłuższego czasu odkładałaś na bok. Baran i Byk mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie, dlatego staraj się nie wdawać w dłuższe konwersacje na tematy kontrowersyjne.

16 października

Dzisiaj zadbaj o zdrowie i własne samopoczucie. Dzień sprzyja na dłuższy spacer po parku, a także zajęcia siłowe. Zwróć szczególną uwagę na swoją dietę, bo są aspekty, które możesz poprawić. Skorpion i Wodnik dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

17 października

Jeśli jesteś w związku dzień może Ci sprzyjać na pogłębienie własnej miłości. Zaplanujcie konieczne wspólny czas na relaks i spokój. Teraz jest dobry moment na szczerą rozmowę ze swoją drugą połówką. Byk i Wodnik dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

18 października

W pracy nie wszystkie Twoje plany mogą pójść po Twojej myśli. Dzięki cierpliwości i determinacji masz szansę na wyjście obronną ręką z tej niekorzystnej sytuacji. Oczy skierowane są ku Tobie, więc pokaż się od najlepszej strony. Lew i Panna mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

19 października

W domu spodziewaj się spokoju i ciszy, który pozwoli na regenerację sił. Niektóre obowiązki można przełożyć na inny termin i cieszyć się w pełni z obecnego dnia. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Baran i Bliźnięta.

20 października

W obecnej chwili jest niekorzystny moment na samorozwój i realizację własnych planów. Zwolnij i pozwól sprawom iść własnym tempem. Nie zawsze masz wpływ na sytuację i reakcję innych ludzi. Byk i Wodnik mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

Oceń sen

Koziorożec 07 października – 13 października

Koziorożec 07 października – 13 października

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Znak Zodiaku Koziorożec

Koziorożec – 07 października

Koziorożec może spodziewać się dzisiaj udanego dnia. W rodzinie masz szansę na zyskanie cennej informacji. Niektóre odpowiedzi na Twoje pytania mogą pozytywnie wpłynąć na Twoje życie oraz samopoczucie. Byk i Rak dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

08 października

Teraz jest dobra okazja na realizację własnych planów na przyszłość, która zbliży Cię do swoich marzeń. Wykorzystaj ten dzień w pełni, bo los jest po Twojej stronie. Nie bój się mówić “tak” ambitnym celom. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Waga i Strzelec.

09 października

W pracy czeka Cię przypływ motywacji na realizację ambitnych planów. Masz również szansę przekształcić relację koleżeńską w bliższą znajomość. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Bliźnięta i Waga.

Koziorożec – 10 października

W domu spodziewaj się spokoju i ciszy, który pozwoli na regenerację sił. Teraz masz czas dla siebie, dlatego wykorzystaj go dobrze. Spędzenie go z najbliższymi jest również dobrym pomysłem. Bliźnięta i Waga dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

11 października

Jeśli nie jesteś w związku, staniesz się atrakcyjny/a dla znajomej osoby. Teraz jest dobry czas, żeby pozwolić się otworzyć na nowe doświadczenia. Popracuj nad swoimi cechami osobistymi, a będziesz w stanie zyskać więcej nowych znajomości. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Rak i Waga.

12 października

Dzisiaj czeka Cie niespodzianka po powrocie do domu. Niektóre sprawy same się rozwiążą, co sprawi, że poczujesz ulgę oraz radość. Dostaniesz motywacji na realizacji pozostałych planów. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Wodnik i Ryby.

Koziorożec – 13 października

Jeśli jesteś w zaangażowanej relacji w którym czujesz się nieszczęśliwa, teraz może być czas na poważne zmiany. Nie bój się poprosić o pomoc bliską Ci osobą, kogoś z rodziny, żeby porozmawiać o obecnej sytuacji. Zewnętrzna perspektywa może okazać się zaskakująco pomocna. Dzisiaj należy unikać Byka i Lwa, bo może dojść do konfliktu.

Oceń sen

Koziorożec 30 września – 06 października

Koziorożec 30 września – 06 października

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Znak Zodiaku Koziorożec

Koziorożec – 30 września

Koziorożec może dzisiaj czuć się wyjątkowo zmęczony przez codzienne obowiązki. W rodzinie może czekać spór, który szybko nie minie. Dzisiaj należy unikać Wagi i Ryb, bo może dojść do konfliktu.

01 października

Teraz jest dobra okazja na realizację własnych planów na przyszłość, która zbliży Cię do swoich marzeń. Byk i Skorpion dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

02 października

W domu spodziewaj się spokoju i ciszy, który pozwoli na regenerację sił. Baran i Byk dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania. Koziorożec dzisiaj bez wątpienia powinien skupić się na swoich problemach i udrękach. Każdy powinien poświęcać sobie dużą ilość czasu. Taka inwestycja czasowa prędzej czy później się zwróci. Dzięki temu będziemy mogli bez wątpienia skupić się w spokoju na innych rzeczach.

Koziorożec – 03 października

Jeśli jesteś w zaangażowanej relacji w którym masz wątpliwości, to wkrótce masz szansę na uzyskanie odpowiedzi na swoje dylematy. Teraz jest dobry momemnt na szczerą rozmowę ze swoją drugą połówką. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Bliźnięta i Skorpion.

04 października

Jeśli jesteś sam poznasz niedługo osobę, która będzie chciała wykorzystać Twoje dobre serce. Byk i Strzelec mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie. Dzisiaj szczególnie udany dzień będą mieć Petroneliusz oraz Franciszek. Będzie on dla nich pomyślny i obfity w sukcesy.

05 października

Dzisiaj czeka Cie rozczarowanie w życiu osobistym. Możliwe nawet, że drobna kłótnia zamieni się w poważny konflikt. Dzisiaj należy unikać Wagi i Skorpiona, bo może dojść do konfliktu. Każda kłótnia wysysa z nas energię. Konfliktów staraj się unikać, a jeśli nie będzie to możliwe, po prostu staraj się minimalizować ich skutki, tak żeby nie wpływały na relacje z innymi ludźmi.

Koziorożec – 06 października

W miejscu pracy nie wszystkie Twoje plany mogą pójść po Twojej myśli. Dzięki cierpliwości i determinacji masz szansę na wyjście obronną ręką z tej niekorzystnej sytuacji. Wodnik i Ryby mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

Oceń sen