Search
Generic filters
Exact matches only

Horoskop tygodniowy Koziorożec – Horoskopy

Horoskop tygodniowy Koziorożec 25 listopada – 01 grudnia

Znak Zodiaku Koziorożec

Koziorożec horoskop na dzień 25 listopada

Jeśli Twoim znakiem jest Koziorożec, to Twój dzień może nie należeć do najfajniejszych. W domu rodzinnym kłótnia może być nieunikniona. Konsekwencje tego sporu mogą pozostawić niesmak na długi czas. Odmowa pomocy w dniu dzisiejszym Baranowi i Wadze może wiązać się z poważnymi konsekwencjami w przyszłości.

Koziorożec horoskop na dzień 26 listopada

W dniu dzisiejszym bez wątpienia czeka Cię rozczarowanie w życiu osobistym. Możliwe nawet, że drobna kłótnia zamieni się w poważny konflikt. Odradzamy dziś spędzanie czasu z Baranem i Bykiem. Stracisz całą swoją pozytywną energię.

Koziorożec horoskop na dzień 27 listopada

Jeśli jesteś singlem , skorzystaj z okazji na przemianę duchową, która pozwoli Ci dojrzeć i nabrać mądrości życiowej. Teraz jest dobry czas, żeby pozwolić się otworzyć na nowe doświadczenia. Horoskop dzienny dla Raka i Skorpiona zapowiada dzień pełen wrażeń.

Koziorożec horoskop na dzień 28 listopada

W obecnej chwili jest niekorzystny moment na samorozwój i realizację własnych planów. Horoskop dzisiaj ostrzega przed towarzystwem Lwa i Panny. Szybko możesz stracić dobre samopoczucie na resztę dnia. Rzeczywistość pewnej sytuacji stała się bardziej przejrzysta i widzisz rzeczy za pomocą bardziej praktycznego zestawu oczu. W rezultacie jesteś w stanie uziemić siebie i nie pozwolić, aby emocje odwróciły uwagę od twojej pracy. Twoja wydajność pracy jest wysoka.

Koziorożec horoskop na dzień 29 listopada

W miejscu powiązanym z pracą przekonasz się jak ważna jest komunikacja w zespole. Twoje zdolności lidera zostaną docenione przez przełożonych. Horoskop dzienny dla Raka i Wagi zapowiada dzień pełen wrażeń.

Koziorożec horoskop na dzień 30 listopada

W rodzinie może czekać Cię duży konflikt, który może Was podzielić. Dzisiaj lepiej uważać na Lwa i Strzelca, bo może się to źle skończyć.

Koziorożec horoskop na dzień 01 grudnia

Jeśli jesteś w poważnym związku to warto zacząć zastanawiać się nad kolejnym etapem w swoim życiu. Teraz jest dobry moment na szczerą rozmowę ze swoją drugą połówką. W dzisiejszym dniu poszukuj towarzystwa Panny i Wodnika. Pozwoli Ci to zachować spokój mimo niesprzyjających okoliczności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wybrane znaczenie snu

© net-sennik.pl 2022 Realizacja: Damtox.pl
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda