Bliźnięta 14 października – 20 października

Bliźnięta 14 października – 20 października

Horoskop tygodniowy dla znaku Bliźnięta

Znak Zodiaku Bliźnięta

Bliźnięta – 14 października

Dzisiaj Bliźnięta mają szansę na dobry dzień. Jeśli nie jesteś w związku , masz szansę na zmianę niewinnego flirtu w płomienny romans. Teraz jest dobry czas, żeby pozwolić się otworzyć na nowe doświadczenia. Rak i Skorpion dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

Bliźnięta – 15 października

Jeśli jesteś w związku w którym masz wątpliwości, to wkrótce masz szansę na uzyskanie odpowiedzi na swoje dylematy. Teraz jest dobry momemnt na szczerą rozmowę ze swoją drugą połówką. Rak i Lew dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

16 października

Zadbaj dzisiaj o własne zdrowie i dobre samopoczucie. Udaj się na dłuższy spacer po parku lub wykonaj ćwiczenia siłowe, szczególnie jeśli prowadzisz siedzący tryb życia. Warto także zwrócić uwagę na dietę, bo tutaj także masz pole do poprawy. Rak i Wodnik dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

17 października

Dzisiaj masz okazję na otrzymanie informacji, która pozytywnie wpłynie na Twoje życie. Mogą to być nowinki od krewnych, znajomych lub z pracy. Energię, którą zyskasz warto wykorzystać w pełni na ambitne cele. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Baran i Wodnik.

18 października

Teraz jest niekorzystny moment na samorozwój i realizację własnych planów. Zwolnij, gdyż nie na wszystkie sprawy masz teraz wpływ. Pozwól sprawom iść własnym kierunkiem i skup się na swoim samopoczuciu. Dzisiaj należy unikać Raka i Panny, bo może dojść do konfliktu.

19 października

W miejscu pracy czeka Cię przypływ motywacji na realizację ambitnych planów. Dzisiaj oczy są skierowane ku Tobie, dlatego pokaż się od najlepszej strony. Masz również szansę przekształcić relację koleżeńską w bliższą znajomość. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Rak i Strzelec.

20 października

Dzisiaj czeka Cie rozczarowanie w życiu osobistym. Możliwe nawet, że drobna kłótnia zamieni się w poważny konflikt. Byk i Ryby mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

Oceń sen

Bliźnięta 07 października – 13 października

Bliźnięta 07 października – 13 października

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Znak Zodiaku Bliźnięta

Bliźnięta – 07 października

Bliźnięta mogą natrafić na przeszkody na swojej drodze do celu. Jeśli nie jesteś w związku poznasz niedługo osobę, która będzie chciała wykorzystać Twoje dobre serce. Byk i Rak mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

08 października

Jeśli jesteś w związku w którym czujesz się nieszczęśliwa, teraz może być czas na poważne zmiany. Nie podejmuj działań, których możesz później żałować. W przypadku wątpliwości warto skonsultować swoje zamiary z inną bliską Ci osobą. Dzisiaj należy unikać Byka i Skorpiona, bo może dojść do konfliktu.

09 października

Teraz jest niekorzystny moment na samorozwój i realizację własnych planów. Niektóre sprawy mogą poczekać, a trudne rozmowy warto przełożyć na inny dzień. Dzisiaj zalecany jest spokój oraz rozwaga. Waga i Strzelec mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

Bliźnięta – 10 października

W domu kłótnia może być nieunikniona. Niektóre sprawy warto przemilczeć i pozwolić drugiej stronie na refleksję. Nie każda Twoja uwaga lub krytyka spotka się z reakcją, której oczekujesz. Dzisiaj należy unikać Byka i Wodnika, bo może dojść do konfliktu.

11 października

W rodzinie masz szansę na zyskanie cennej informacji, która odmieni Twoje życie. Nie próbuj na siłę uzyskiwać tej informacji, tylko niech sama do Ciebie przyjdzie. Cierpliwość jest dzisiaj Twoim najlepszym przyjacielem. Baran i Byk dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

12 października

W pracy nie wszystkie plany mogą pójść po Twojej myśli. Dzięki cierpliwości i determinacji masz szansę na wyjście obronną ręką z tej niekorzystnej sytuacji. Pomoc kolegów okaże się również pomocna. Dzisiaj należy unikać Byka i Raka, bo może dojść do konfliktu.

Bliźnięta – 13 października

Dzisiaj czeka Cie rozczarowanie w życiu osobistym. Możliwe nawet, że drobna kłótnia zamieni się w poważny konflikt. Pamiętaj, że nie zawsze masz wpływ na to jak ktoś się czuje. Przede wszystkim skup się na kontrolowaniu własnych emocji. Skorpion i Ryby mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

Oceń sen

Bliźnięta 30 września – 06 października

Bliźnięta 30 września – 06 października

Bliźnięta – horoskop tygodniowy

Znak Zodiaku Bliźnięta

Bliźnięta – 30 września

Jeśli Twoim znakiem są Bliźnięta, to Twój dzień może nie należeć do najprzyjemniejszych. Jeśli dotychczas nie miałeś szczęścia w miłości poznasz niedługo osobę, która będzie chciała wykorzystać Twoje dobre serce. Dzisiaj należy unikać Panny i Koziorożca, bo może dojść między wami do konfliktu, który będzie tragiczny w skutkach.

01 października

W pracy przekonasz się jak ważna jest komunikacja w zespole. Masz również szansę przekształcić relację koleżeńską w bliższą znajomość. Baran i Panna dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania. Dzisiaj szczególny dzień czeka Danutę oraz Remigiusza.

02 października

Teraz jest niekorzystny moment na samorozwój i realizację własnych planów. Co ważniejsze, Byk i Strzelec mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie. Może się okazać, że w dniu dzisiejszym powinieneś unikać osób spod tego znaku.

Bliźnięta – 03 października

Jeśli jesteś w związku dzień może Ci sprzyjać na pogłębienie własnej miłości. Teraz jest dobry moment na szczerą rozmowę ze swoją drugą połówką. Panna i Ryby dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.
Dziś wszystkie Teresy czeka wyjątkowy dzień. Będzie on dla nich bez wątpienia pomyślny.

04 października

W domu spodziewaj się spokoju i ciszy, który pozwoli na regenerację sił. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Rak i Strzelec. Bliźnięta dzisiaj mają możliwość stworzenia czegoś niesamowitego. Rozwój osobisty to ważna część życia, warto w niego inwestować swój czas. Bez wątpienie przyniesie on spokój i ukojenie.

05 października

W rodzinie masz szansę na zyskanie cennej informacji, która zmieni Twoje życie. Lew i Panna dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.
Bliźnięta mogą liczyć dzisiaj na udany dzień. Osoby spod tego znaku powinny dziś skupić się na sobie.

06 października

Dzisiaj czeka Cie poznanie kogoś, kto narobi bałaganu w Twoim życiu. Możliwe, że dla tej osoby stracisz głowę. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Baran i Rak.

Oceń sen