Search
Generic filters
Exact matches only

Bliźnięta 01 kwietnia – 07 kwietnia

Horoskop tygodniowy dla Bliźnięta

Znak Zodiaku Bliźnięta

01 kwietnia

Bliźnięta mogą dzisiaj czuć się wyjątkowo zmęczone przez codzienne obowiązki. W domu czeka Cie niemiła niespodzianka, która pozostanie w Twojej pamięci na długo. Dzisiaj lepiej uważać na Skorpiona i Ryb, bo może się to źle skończyć.

Bliźnięta 02 kwietnia

Jeśli jesteś zakochany nie ulegaj czułym słówkom obcych osób. Pozornie niewinny flirt może zamienić się w płomienny romans, który doprowadzi do emocjonalnego kryzysu. Będąc w związku, powinieneś zrobić wszystko, żeby nie dawać swojej drugiej połówce powodów do zazdrości. Nie ma sensu powodować konflikty. Dzisiaj należy unikać Lwa i Strzelca, bo może dojść do konfliktu.

03 kwietnia

W dniu dzisiejszym czeka Cie spore zaskoczenie. Podczas powrotu do domu spotkasz kogoś, kogo znasz od dawna. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie to Panna i Skorpion. Dziś również czeka Ci pozytywny dzień w pracy.

04 kwietnia

Teraz jest niekorzystny moment na samorozwój i realizację własnych planów. Wykorzystaj ten czas na przygotowanie swoich planów na najbliższy czas, kiedy ten stan się zmieni. Skorpion i Ryby mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

05 kwietnia

W rodzinie masz szansę na zyskanie cennej informacji. Zrób wszystko, żeby dobrze ją wykorzystać. Pamiętaj jednak, że plotkowanie za czyimiś plecami może źle się dla Ciebie skończyć. Horoskop dzienny dla Wagi i Koziorożca zapowiada dzień pełen wrażeń.

06 kwietnia

Jeśli jesteś sam , masz szansę na zmiane niewinnego flirtu w płomienny romans. Teraz jest dobry czas, żeby pozwolić się otworzyć na nowe doświadczenia. W dzisiejszym dniu poszukuj towarzystwa Skorpiona i Ryb. Pozwoli Ci to zachować spokój mimo niesprzyjających okoliczności.

Bliźnięta 07 kwietnia

W miejscu powiązanym z pracą uważaj na współpracowników i konkurencję, która czeka na Twoje potknięcie. Dzięki cierpliwości i determinacji masz szansę na wyjście obronną ręką z tej niekorzystnej sytuacji. Odradzamy dziś spędzanie czasu z Rakiem i Lwem. Stracisz całą swoją pozytywną energię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybrane znaczenie snu

© net-sennik.pl 2021 Realizacja: Damtox.pl
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda