Ryby 14 października – 20 października

Ryby 14 października – 20 października

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Znak Zodiaku Ryby

14 października

Ryby mają dzisiaj niekorzystną aurę wokół siebie, dlatego ogranicz własne oczekiwania. Jeśli jesteś w związku nie ulegaj czułym słówkom obcych osób. Pozornie niewinny flirt może zamienić się w płomienny romans, który doprowadzi do emocjonalnego kryzysu. Koziorożec i Wodnik mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

15 października

W rodzinie masz szansę na zyskanie cennej informacji, która zmieni Twoje życie. Bardzo możliwe, że któryś z członków Twojej rodziny doniesie Ci o czymś, co Cie pozytywnie zaskoczy. Lew i Strzelec dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

16 października

W domu kłótnia może być nieunikniona. Niestety takie konflikty są najgorsze. Wiele też zależy od tego, co będzie przyczyną konfliktu. Może się okazać, że wysłuchanie i przyjęcie krytyki, pozwoli Ci skrócić czas trwania konfliktu. Dzisiaj należy unikać Raka i Skorpiona, bo może dojść do konfliktu.

17 października

Dzisiaj czeka Cie niespodzianka po powrocie do domu. Przyjmij ją i doceń starania swoich najbliższych, bo to właśnie oni są powodem Twojego szczęścia. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Baran i Strzelec.

18 października

Teraz jest niekorzystny moment na samorozwój i realizację własnych planów. Niekiedy rozwój osobisty oraz realizacja planów nie idzie w parze z tym co przygotował nam los. W takich chwilach należy po prostu przeczekać ten gorszy okres. Jest to o wiele lepsze niż porażka. Dzisiaj należy unikać Wagi i Koziorożca, bo może dojść do konfliktu.

19 października

W pracy uważaj na współpracowników i konkurencję, która czeka na Twoje potknięcie. Dzięki cierpliwości i determinacji masz szansę na wyjście obronną ręką z tej niekorzystnej sytuacji. Panna i Skorpion mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

20 października

Jeśli jesteś poza związkiem , wykorzystaj nadchodzący dzień na poznawanie nowych ludzi. Nigdy nie wiadomo gdzie spotkasz swoją drugą połówkę. Teraz jest dobry czas, żeby pozwolić się otworzyć na nowe doświadczenia. Baran i Wodnik dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

Oceń sen

Ryby 07 października – 13 października

Ryby 07 października – 13 października

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Znak Zodiaku Ryby

Ryby – 07 października

Ryby mają dzisiaj niekorzystną aurę wokół siebie, dlatego ogranicz własne oczekiwania. Jeśli jesteś poza związkiem teraz może być niekorzystny czas na rozpoczynanie nowej, romantycznej relacji. Dzisiaj należy unikać Strzelca i Wodnika, bo może dojść do konfliktu.

08 października

Zadbaj o zdrowie poprzez zmianę diety lub zapisanie się na zajęcia siłowe. Dobrym pomysłem jest również spacer na świeżym powietrzy. Twoje samopoczucie nie tylko psychiczne, ale i fizyczne są ważne. Baran i Skorpion dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

09 października

W domu kłótnia może być nieunikniona. Nie na wszystkie sytuacje masz taki wpływ jaki chciałabyś mieć. Zastanów się czy nie warto przełożyć trudną konwersację na inny dzień, który będzie sprzyjał lepiej. Dzisiaj należy unikać Byka i Wodnika, bo może dojść do konfliktu.

Ryby – 10 października

Dzisiaj czeka Cie niespodzianka po powrocie do domu. Podziel się dzisiaj energią z ludźmi, których kochasz. Warto także zaplanować wspólny odpoczynek poza miastem lub na weekend. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Waga i Wodnik.

11 października

Jeśli jesteś w zaangażowanej relacji nie ulegaj czułym słówkom obcych osób. Pozornie niewinny flirt może zamienić się w płomienny romans, który doprowadzi do emocjonalnego kryzysu. Nie podejmuj działań, których później możesz żałować. Waga i Strzelec mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

12 października

W pracy nie wszystkie Twoje plany mogą pójść po Twojej myśli. Dzięki cierpliwości i determinacji masz szansę na wyjście obronną ręką z tej niekorzystnej sytuacji. Oczy skierowane są ku Tobie, dlatego pokaż się od najlepszej strony. Dzisiaj należy unikać Raka i Strzelca, bo może dojść do konfliktu.

Ryby – 13 października

W obecnej chwili jest niekorzystny moment na samorozwój i realizację własnych planów. Zwolnij i wykorzystaj ten czas na refleksję. Chwila ciszy i spokoju może również pomóc w nabraniu perspektywy na obecne sprawy. Dzisiaj należy unikać Raka i Wagi, bo może dojść do konfliktu.

Oceń sen

Ryby 30 września – 06 października

Ryby 30 września – 06 października

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Znak Zodiaku Ryby

Ryby – 30 września

Ryby dostaną okazję na regenerację sił i odnowę duchową. W obecnej chwili jest dobra okazja na realizację własnych planów na przyszłość, która zbliży Cię do swoich marzeń. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Lew i Strzelec.

01 października

Jeśli nie jesteś w związku teraz może być niekorzystny czas na rozpoczynanie nowej, romantycznej relacji. Dzisiaj należy unikać Bliźniąt i Lwa, bo może dojść do konfliktu.

02 października

Jeśli jesteś w związku w którym czujesz się nieszczęśliwa, teraz może być czas na poważne zmiany. Strzelec i Wodnik mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie. Dzisiejszy dzień będzie wyjątkowo udany dla Teofila i Antoniego.

Ryby – 03 października

W domu spodziewaj się spokoju i ciszy, który pozwoli na regenerację sił. Lew i Panna dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania. Ryby powinny skupić się na swojej pracy. Możliwe, że jesteś teraz na etacie. Jeśli Cię to stresuje, skup się na swoim życiu. Możliwe, że jesteś osobą, która ma predyspozycje do prowadzenia własnego biznesu. Bez wątpienia będzie to dla Ciebie uwalniające.

04 października

Dzisiaj czeka Cie rozczarowanie w życiu osobistym. Możliwe nawet, że drobna kłótnia zamieni się w poważny konflikt. Dzisiaj należy unikać Barana i Panny, bo może dojść do konfliktu. Trzeba uważać na to żeby nie wchodzić w konflikty z najbliższymi.

05 października

W rodzinie może czekać spór, który szybko nie minie. Dzisiaj należy unikać Bliźniąt i Wagi, bo może dojść do konfliktu. Uważaj na konflikty z partnerem. Nie ma nic gorszego dla związku oraz dla obserwujących to dzieci, niż kłótnia między zakochanymi. A nawet jeśli do niej dojdzie, biorąc pod uwagę uczucie między wami, spróbuj to szybko naprawić.

Ryby – 06 października

W pracy możesz mieć okazję na pokazanie się szefostwu od lepszej strony. Masz również szansę przekształcić relację koleżeńską w bliższą znajomość. Rak i Koziorożec dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

Oceń sen