Wodnik 14 października – 20 października

Wodnik 14 października – 20 października

Horoskop tygodniowy dla znaku Wodnik

Znak Zodiaku Wodnik

Wodnik – 14 października

Wodnik może natrafić na przeszkody na swojej drodze do celu. W miejscu pracy uważaj na współpracowników i konkurencję, która czeka na Twoje potknięcie. Dzięki cierpliwości i determinacji masz szansę na wyjście obronną ręką z tej niekorzystnej sytuacji. Rak i Panna mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

Wodnik – 15 października

W domu kłótnia może być nieunikniona, dlatego trudne rozmowy warto przełożyć na inny termin i pozwolić sprawom iść własnym kursem. Nie zawsze masz wpływa na emocje innych ludzi. Dzisiaj należy unikać Barana i Raka, bo może dojść do konfliktu.

16 października

Teraz jest dobra okazja na realizację własnych planów na przyszłość, która zbliży Cię do swoich marzeń. Wodnik powinien więcej czasu skupić na rzeczach, które od dłuższego czasu były odkładana na bok. Baran i Ryby dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

17 października

Jeśli dotychczas nie miałeś szczęścia w miłości teraz może być niekorzystny czas na rozpoczynanie nowej, romantycznej relacji. Skup się na realizacji własnych planów i popracuj na cechami interpersonalnymi, a będziesz w stanie poznać ciekawych ludzi. Strzelec i Koziorożec mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

18 października

W rodzinie może czekać spór, który szybko nie minie. Bądź szczególna czujna na tematy o podłożu kontrowersyjnym, gdyż teraz nie jest dobry moment na ich dyskusję. Dzisiaj należy unikać Raka i Strzelca, bo może dojść do konfliktu.

19 października

Jeśli jesteś w związku w którym czujesz się nieszczęśliwa, teraz może być czas na poważne zmiany. Warto rozpocząć poważną dyskusję ze swoim partnerem o przyszłości waszej relacji. Być może nie jesteście spójni w swoich celach. Dzisiaj należy unikać Lwa i Koziorożca, bo może dojść do konfliktu.

20 października

Dzisiaj czeka Cie spore zaskoczenie. Podczas powrotu do domu spotkasz kogoś, kogo znasz od dawna. Wykorzystaj dzień na pogłębianie relacji towarzyskich. Lew i Koziorożec dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

Oceń sen

Wodnik 07 października – 13 października

Wodnik 07 października – 13 października

Wodnik – Horoskop tygodniowy

Znak Zodiaku Wodnik

07 października

Wodnik może natrafić na przeszkody na swojej drodze do celu. W obecnej chwili jest niekorzystny moment na samorozwój i realizację własnych planów. Zwolnij i pozwól sprawom obrać naturalny kurs. Nie walcz ze zmianami, gdyż nie na wszystko masz wpływ. Lew i Skorpion mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

08 października

Dzisiaj, to dobry dzień, żeby spędzić go z bliską rodziną. Masz szansę na dostanie odpowiedzi na pytania, które od dłuższego czasu nie dawały Ci spokoju. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Panna i Skorpion.

09 października

Dzisiaj czeka Cie poznanie kogoś, kto narobi bałaganu w Twoim życiu. Możliwe, że dla tej osoby stracisz głowę, dlatego poproś o pomoc krewnych oraz znajomych. Nie musisz tkwić w tym problemie sama. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Waga i Ryby.

Wodnik – 10 października

Jeśli jesteś w związku dzień może Ci sprzyjać na pogłębienie własnej miłości. Teraz jest dobry moment na szczerą rozmowę ze swoją drugą połówką. Zadbaj również o własne zdrowie poprzez zmianę diety lub zajęcia siłowe. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Baran i Waga.

11 października

Jeśli dotychczas nie miałeś szczęścia w miłości teraz może być niekorzystny czas na rozpoczynanie nowej, romantycznej relacji. Wykorzystaj ten czas na pracę nad własnymi cechami oraz pozbyciem się negatywnych nawyków. Baran i Skorpion mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

12 października

W miejscu pracy nie wszystkie Twoje plany mogą pójść po Twojej myśli. Dzięki cierpliwości i determinacji masz szansę na wyjście obronną ręką z tej niekorzystnej sytuacji. Panna i Koziorożec mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

Wodnik – 13 października

W domu kłótnia może być nieunikniona, dlatego pamiętaj, że nie na wszystko masz wpływ i czasami musisz pozwolić drugiej osobie samej dojrzeć. Nie zmusisz kogoś do zmiany nie ważne jak bardzo próbujesz. Waga i Koziorożec mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

Oceń sen

Wodnik 30 września – 06 października

Wodnik 30 września – 06 października

Horoskop tygodniowy dla znaku Wodnik

Znak Zodiaku Wodnik

Wodnik – 30 września

Wodnik może dzisiaj czuć się wyjątkowo zmęczony przez codzienne obowiązki. Jeśli jesteś w zaangażowanej relacji w którym czujesz się nieszczęśliwa, teraz może być czas na poważne zmiany. Dzisiaj należy unikać Byka i Ryb, bo może dojść do konfliktu.

01 października

W rodzinie może czekać spór, który szybko nie minie. Dzisiaj należy unikać Byka i Panny, bo może dojść do konfliktu. Uważaj na swoich bliskich. Nie ma nic gorszego niż kłótnia z najbliższymi.

02 października

Dzisiaj czeka Cie poznanie kogoś, kto narobi bałaganu w Twoim życiu. Możliwe, że dla tej osoby stracisz głowę. Każdy singiel powinien wyczekiwać dnia w którym horoskop przepowie mu szczęście w miłości. Warto wykorzystać taką szansę. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Lew i Ryby.

Wodnik – 03 października

W domu spodziewaj się spokoju i ciszy, który pozwoli na regenerację sił. Byk i Panna dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania. Wodnik powinien skupić się na swoim życiu. Nie powinien on przejmować się niczym innym. Taka inwestycja pozwoli na pewnego rodzaju rachunek sumienia, który będzie skutkować bez wątpienia lepszym życiem, a relacje z ludźmi będą tylko układać się tylko i wyłącznie po naszej myśli.

04 października

Teraz jest dobra okazja na realizację własnych planów na przyszłość, która zbliży Cię do swoich marzeń. Koziorożec i Ryby dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania. Skorzystaj z tej energii i motywacji. Pozwolą Ci one na przygotowanie się do najbliższych miesięcy.

05 października

Jeśli jesteś poza związkiem , przygotuj się na poznanie ciekawej oraz sympatycznej osoby. Czeka Cie również dużo szczęścia w życiu zawodowym. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Rak i Ryby.

06 października

W miejscu pracy czeka Cię przypływ motywacji na realizację ambitnych planów. Masz również szansę przekształcić relację koleżeńską w bliższą znajomość. Panna i Strzelec dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

Oceń sen