Skorpion 14 października – 20 października

Skorpion 14 października – 20 października

Horoskop tygodniowy dla znaku Skorpion

Znak Zodiaku Skorpion

Skorpion – 14 października

Jeśli Twoim znakiem jest Skorpion, nie powinieneś dzisiaj podejmować decyzji w emocjach. Jeśli jesteś w zaangażowanej relacji nie ulegaj czułym słówkom obcych osób. Pozornie niewinny flirt może zamienić się w płomienny romans, który doprowadzi do emocjonalnego kryzysu. Dzisiaj należy unikać Bliźniąt i Raka, bo może dojść do konfliktu.

Skorpion – 15 października

W domu spodziewaj się spokoju i ciszy, który pozwoli na regenerację sił. Zadbaj o własne samopoczucie i zrób coś co sprawi Tobie przyjemność. Drobne zakupy lub inne zachcianki nie zaszkodzą od czasu do czasu. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Baran i Wodnik.

16 października

Dzisiaj może czekać Cię spore zaskoczenie w pracy lub życiu osobistym. Dostaniesz odpowiedź na pytanie, które od dłuższego czasu nie dawało Tobie spokoju. Wykorzystaj pozytywną energię na realizację własnych planów. Lew i Wodnik dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

17 października

Teraz jest niekorzystny moment na samorozwój i realizację własnych planów. Zwolnij i pozwól niektórym sprawom iść własnym kursem. Nie na wszystko masz teraz wpływ. Dzisiaj należy unikać Byka i Ryb, bo może dojść do konfliktu.

18 października

Jeśli jesteś poza związkiem, przygotuj się na poznanie ciekawej oraz sympatycznej osoby. To także dobry czas, żeby pozwolić się otworzyć na nowe doświadczenia, które pozwolą Ci poznać więcej osób o podobnych zainteresowaniach. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Byk i Koziorożec.

19 października

W miejscu pracy nie wszystkie Twoje plany mogą pójść po Twojej myśli. Dzięki cierpliwości i determinacji masz szansę na wyjście obronną ręką z tej niekorzystnej sytuacji. Dzisiaj należy unikać Barana i Lwa, bo może dojść do konfliktu.

20 października

W rodzinie masz dobrą okazję na pogłębienie relacji osobistych z pozostałymi krewnymi. Warto zaplanować najbliższe spotkanie lub odwiedziny na obiad. Masz szansę na poznanie ciekawych nowinek. Rak i Panna dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

Oceń sen

Skorpion 07 października – 13 października

Skorpion 07 października – 13 października

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Znak Zodiaku Skorpion

Skorpion – 07 października

Jeśli Twoim znakiem jest Skorpion, nie powinieneś dzisiaj podejmować decyzji w emocjach. Jeśli nie jesteś w związku teraz może być niekorzystny czas na rozpoczynanie nowej, romantycznej relacji. Wykorzystaj ten czas na rozwijaniu własnych cech osobistych. Bliźnięta i Strzelec mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

08 października

W pracy będziesz w stanie zażegnać konflikt, a nawet zjednać ludzi ku wspólnemu celu. Masz również szansę przekształcić relację koleżeńską w bliższą znajomość. Dobry czas na otworzenie się na nowe doświadczenia, które zbliżą Cię do ludzi. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Baran i Waga.

09 października

Jeśli jesteś w związku nie ulegaj czułym słówkom obcych osób. Pozornie niewinny flirt może zamienić się w płomienny romans, który doprowadzi do emocjonalnego kryzysu. Działaj z rozwagą, bo możesz później żałować swojego zachowania. Panna i Wodnik mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

Skorpion – 10 października

Dzisiaj czeka Cie rozczarowanie w życiu osobistym. Możliwe nawet, że drobna kłótnia zamieni się w poważny konflikt. Nie nalegaj na konwersację jeśli druga osoba nie chce rozmawiać. Pozwól jej samej przyjść do Ciebie. Byk i Lew mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

11 października

Teraz jest czas, żeby zadbać o swoje samopoczucie fizyczne. Twoje zdrowie jest najważniejsze, dlatego rozważ nową dietę lub zajęcia siłowe. Jazda na rowerze oraz dłuższe spacery mają pozytywny wpływ na samopoczucie człowieka. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Waga i Strzelec.

12 października

Teraz jest dobra okazja na realizację własnych planów na przyszłość, która zbliży Cię do swoich marzeń. Baran i Ryby dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

Skorpion – 13 października

W domu spodziewaj się spokoju i ciszy, który pozwoli na regenerację sił. Teraz jest czas dla Ciebie i na Twoje zachcianki. Możesz nawet być trochę egoistyczna i pomyśleć o swoich potrzebach. Panna i Koziorożec dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

Oceń sen

Skorpion 30 września – 06 października

Skorpion 30 września – 06 października

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Znak Zodiaku Skorpion

Skorpion – 30 września

Jeśli Twoim znakiem jest Skorpion, to Twój dzień może nie należeć do najlepszych. Teraz jest niekorzystny moment na samorozwój i realizację własnych planów. Bliźnięta i Lew mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

01 października

W miejscu pracy uważaj na współpracowników i konkurencję, która czeka na Twoje potknięcie. Dzięki cierpliwości i determinacji masz szansę na wyjście obronną ręką z tej niekorzystnej sytuacji. Strzelec i Wodnik mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

02 października

W domu spodziewaj się spokoju i ciszy, który pozwoli na regenerację sił. Waga i Koziorożec dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania. Skorpion dzisiaj będzie miał okazję zająć się sobą. Jest to bardzo ważne, biorąc pod uwagę to, jak rzadko mamy na to okazję. Wszyscy gdzieś biegną, a nie mają nawet godziny dziennie na samego siebie.

Skorpion – 03 października

Jeśli jesteś w zaangażowanej relacji w którym czujesz się nieszczęśliwa, teraz może być czas na poważne zmiany. Bliźnięta i Strzelec mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

04 października

W rodzinie masz szansę na zyskanie cennej informacji, która zmieni Twoje życie. Warto żebyś poświęcił czas na rozmowę ze swoimi bliskimi. Trzeba pamiętać o tym, że jednak rodzina to rodzina. Zazwyczaj wszystko co najlepsze, zawdzięczamy bliskim. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Rak i Ryby.

05 października

Dzisiaj czeka Cie rozczarowanie w życiu osobistym. Możliwe nawet, że drobna kłótnia zamieni się w poważny konflikt. Dzisiaj należy unikać Wagi i Koziorożca, bo może dojść do konfliktu. Skorpion powinien w dniu dzisiejszym szczególnie unikać konfliktu z najbliższymi. Nie ma w tym nic fajnego, tym bardziej, że to właśnie wśród bliskich najczęściej szukamy pomocy.

Skorpion – 06 października

Jeśli jesteś poza związkiem , teraz jest dobry czas na rozkwit swojego życia romantycznego. Teraz jest dobry czas, żeby pozwolić się otworzyć na nowe doświadczenia. Waga i Wodnik dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

Oceń sen