Lew 14 października – 20 października

Lew 14 października – 20 października

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Znak Zodiaku Lew

14 października

Lew dostanie okazję na regenerację sił i odnowę duchową. Jeśli nie jesteś w związku , wkrótce Twój status może się zmienić. Czeka Cie również dużo szczęścia w życiu zawodowym. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Skorpion i Koziorożec.

15 października

Teraz jest dobra okazja na realizację własnych planów na przyszłość, która zbliży Cię do swoich marzeń. Często jest tak, że odwlekamy realizację naszych planów. Niestety po tym jak skończymy szkołę i pojawimy się na rynku pracy jest to już tylko trudniejsze. Gdy zaczniemy gdzieś pracować, często życie sprowadza się do prostego wzoru. Wstajemy, ogarniamy się, wychodzimy do pracy, siedzimy tam cały dzień i wracamy do domu spać. Mało kto ma siłę cokolwiek robić po pracy. Nie można też zapominać o wszystkich obowiązkach domowych, które na nas czekają. Rak i Wodnik dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

16 października

Jeśli jesteś w związku w którym masz wątpliwości, to wkrótce masz szansę na uzyskanie odpowiedzi na swoje dylematy. Teraz jest dobry momemnt na szczerą rozmowę ze swoją drugą połówką. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Skorpion i Koziorożec.

17 października

W rodzinie masz szansę na zyskanie cennej informacji, która zmieni Twoje życie. Skorpion i Strzelec dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

18 października

Lew może nie mieć niestety pomyślnego dnia. Dzisiaj czeka Cie rozczarowanie w życiu osobistym. Możliwe nawet, że drobna kłótnia zamieni się w poważny konflikt. Dzisiaj należy unikać Wagi i Wodnika, bo może dojść do konfliktu.

19 października

W miejscu pracy czeka Cię przypływ motywacji na realizację ambitnych planów. Masz również szansę przekształcić relację koleżeńską w bliższą znajomość. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Baran i Strzelec.

20 października

W domu spodziewaj się spokoju i ciszy, który pozwoli na regenerację sił. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Strzelec i Wodnik.

Oceń sen

Lew 07 października – 13 października

Lew 07 października – 13 października

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Znak Zodiaku Lew

Lew – 07 października

Jeśli Twoim znakiem jest Lew, nie powinieneś dzisiaj podejmować decyzji w emocjach. Poproś o pomoc w realizacji niektórych swoich obowiązków i skup się na swoim samopoczuciu. W rodzinie może czekać spór, który szybko nie minie. Dzisiaj należy unikać Byka i Raka, bo może dojść do konfliktu.

08 października

Jeśli jesteś sam , teraz jest dobry czas na rozkwit swojego życia romantycznego. Warto się otworzyć na nowe doświadczenia, a także skorzystać ze wszelkich propozycji towarzyskich. Czeka Cie również dużo szczęścia w życiu zawodowym. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Wodnik i Ryby.

09 października

Jeśli jesteś w zaangażowanej relacji teraz może być dobry czas na wyznaczenie granic w swoim związku. Teraz jest dobry moment na szczerą rozmowę ze swoją drugą połówką. Komunikacja jest fundamentem każdej udanej relacji, dlatego masz szansę na zbudowaniu trwałego związku. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Baran i Ryby.

Lew – 10 października

W obecnej chwili jest niekorzystny moment na samorozwój i realizację własnych planów. Zwolnij i pozwól sprawom iść własnym kierunkiem. Nie na wszystko będziesz miała wpływ, ale masz wpływ na swoje emocje i zachowania. Dzisiaj należy unikać Wagi i Skorpiona, bo może dojść do konfliktu.

11 października

Dzisiaj może czekać Cię spore zaskoczenie. Warto przygotować się na niespodziankę lub otrzymasz odpowiedź na pytanie, które od dawna nie dawało Ci spokoju. Baran i Skorpion dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

12 października

W domu spór może być nieunikniony. Spokój i rozwaga są dzisiaj Twoimi najlepszymi przyjaciółmi. Nie naciskaj na rozmowę jeśli druga strona nie ma ochoty na konwersację. Dzisiaj należy unikać Barana i Skorpiona, bo może dojść do konfliktu.

Lew – 13 października

W pracy nie wszystkie Twoje plany mogą pójść po Twojej myśli. Dzięki cierpliwości i determinacji masz szansę na wyjście obronną ręką z tej niekorzystnej sytuacji. Byk i Ryby mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

Oceń sen

Lew 30 września – 06 października

Lew 30 września – 06 października

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Znak Zodiaku Lew

Lew – 30 września

Lew może natrafić na przeszkody na swojej drodze do celu. W rodzinie może czekać spór, który szybko nie minie. Byk i Rak mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie. Teraz jest niekorzystny czas na inwestowanie swoich oszczędności. Poczekaj do momentu, aż sytuacja na rynku się zmieni.

01 października

W miejscu pracy przekonasz się jak ważna jest komunikacja w zespole. Masz również szansę przekształcić relację koleżeńską w bliższą znajomość. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Skorpion i Ryby.

02 października

Jeśli jesteś w zaangażowanej relacji w którym czujesz się nieszczęśliwa, teraz może być czas na poważne zmiany. Dzisiaj należy unikać Wagi i Skorpiona, bo może dojść do konfliktu.

Lew – 03 października

Jeśli nie jesteś w związku , przygotuj się na poznanie ciekawej oraz sympatycznej osoby. Czeka Cie również dużo szczęścia w życiu zawodowym. Baran i Koziorożec dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania. Spróbuj skorzystać z tej okazji.

04 października

W domu spodziewaj się spokoju i ciszy, który pozwoli na regenerację sił. Bliźnięta i Skorpion dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania. W rodzinie masz szansę na zyskanie cennej informacji, która zmieni Twoje życie. Jeśli jesteś singlem przygotuj się na poznanie ciekawej oraz sympatycznej osoby. Może się okazać, że odmieni ona Twoje życie i pozostanie w nim na dłuższy okres.

05 października

Dzisiaj czeka Cie spore zaskoczenie. Podczas powrotu do domu spotkasz kogoś, kogo znasz od dawna. Waga i Skorpion dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

Lew – 06 października

W obecnej chwili jest dobra okazja na realizację własnych planów na przyszłość, która zbliży Cię do swoich marzeń. Baran i Panna dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania. Lew bez wątpienia w dniu dzisiejszym powinien skupić się na własnym życiu. To właśnie momenty, w których skupisz się na sobie, pozwolą Ci rozwinąć skrzydła.

Oceń sen