Search
Generic filters
Exact matches only

Lew 22 kwietnia – 28 kwietnia

Horoskop tygodniowy dla Lew

Znak Zodiaku Lew

Lew 22 kwietnia

Lew ma dzisiaj niekorzystną aurę wokół siebie, dlatego ogranicz własne oczekiwania. W dniu dzisiejszym czeka Cie rozczarowanie w życiu osobistym. Możliwe nawet, że drobna kłótnia zamieni się w poważny konflikt. Horoskop ostrzega przed spontanicznymi wyjściami z Wagą i Strzelcem. Możesz zderzyć się z problemami, które będą trudne do rozwiązania.

23 kwietnia

Jeśli nie jesteś teraz w związku , wykorzystaj nadchodzący dzień na poznawanie nowych ludzi. Nigdy nie wiadomo gdzie spotkasz swoją drugą połówkę. Teraz jest dobry czas, żeby pozwolić się otworzyć na nowe doświadczenia. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie to Skorpion i Wodnik.

24 kwietnia

W domu czeka Cie niezapowiedziany gość, którego nie darzysz sympatią. Odradzamy dziś spędzanie czasu z Strzelcem i Wodnikiem. Stracisz całą swoją pozytywną energię.

25 kwietnia

W obecnej chwili jest dobry czas na zmianę swojego podejścia do niektórych spraw. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie to Strzelec i Wodnik.

Lew 26 kwietnia

W miejscu powiązanym z pracą uważaj na swojego szefa, może on czekać na to, aż coś zawalisz. Dzięki cierpliwości i determinacji masz szansę na wyjście obronną ręką z tej niekorzystnej sytuacji. Odmowa pomocy w dniu dzisiejszym Pannie i Wadze może wiązać się z poważnymi konsekwencjami w przyszłości.

27 kwietnia

W domu masz szansę na zyskanie cennej informacji, która zmieni Twoje życie. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie to Koziorożec i Wodnik. Znajdź dziś czas dla swoich bliskich. Spróbuj poświęcić im tyle czasu ile tylko możesz, a zaowocuje to w przyszłości!

28 kwietnia

Jeśli jesteś w związku małżeńskim w którym czujesz się nieszczęśliwa, teraz może być czas na poważne zmiany. Porozmawiaj ze swoim partnerem i spróbuj dojść do kompromisu. W przypadku porażki rozważ wprowadzenie większych zmian w swoim życiu. Bez wątpienia to jest czas w którym powinnaś o siebie zadbać. Dzisiaj lepiej uważać na Byka i Koziorożca, bo może się to źle skończyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybrane znaczenie snu

© net-sennik.pl 2021 Realizacja: Damtox.pl
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda