Strzelec 14 października – 20 października

Strzelec 14 października – 20 października

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Znak Zodiaku Strzelec

Strzelec – 14 października

Strzelec może natrafić na przeszkody na swojej drodze do celu. Jeśli jesteś sam czeka Cie długi okres suszy seksualnej. Jedynie znajomość z kimś spod znaku Barana może Cie uratować. Bliźnięta i Panna mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

15 października

W domu kłótnia może być nieunikniona. Strzelec powinien robić wszystko żeby jak najszybciej zakończyć ten konflikt. Nie warto kłócić się z najbliższymi, nie prowadzi to do niczego dobrego. Dzisiaj należy unikać Lwa i Wagi, bo może dojść do konfliktu.

Strzelec – 16 października

W rodzinie może czekać spór, który szybko nie minie. Każdy spór pozwala nieco oczyścić atmosfera. Zatem jeśli coś od jakiegoś czasu nie dawało Ci spokoju, bez wątpienia konflikt powinien pomóc Ci nieco poprawić swoją sytuację. Dzisiaj należy unikać Wagi i Wodnika, bo może dojść do konfliktu.

17 października

Dzisiaj czeka Cie rozczarowanie w życiu osobistym. Możliwe nawet, że drobna kłótnia zamieni się w poważny konflikt. Dzisiaj należy unikać Wagi i Wodnika, bo może dojść do konfliktu.

18 października

W obecnej chwili jest dobra okazja na realizację własnych planów na przyszłość, która zbliży Cię do swoich marzeń. Strzelec powinien dzisiejszy dzień wykorzystać na planowanie i rozwój siebie. Często jest tak, że osoby poświęcają za dużo czasu innym, pracy. Wtedy dla siebie nie mają prawie wcale czasu. A co dopiero tutaj coś planować lub zmieniać w swoim życiu. Byk i Koziorożec dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

Strzelec – 19 października

W pracy będziesz w stanie zażegnać konflikt, a nawet zjednać ludzi ku wspólnemu celu. Twoje zdolności przywódcze nie umkną wpływowym ludziom. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Bliźnięta i Panna.

20 października

Jeśli jesteś w związku dzień może Ci sprzyjać na pogłebienie własnej miłości. Teraz jest dobry moment na szczerą rozmowę ze swoją drugą połówką. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Waga i Koziorożec.

Oceń sen

Strzelec 07 października – 13 października

Strzelec 07 października – 13 października

Strzelec – Horoskop tygodniowy

Znak Zodiaku Strzelec

07 października

Strzelec może dzisiaj czuć się wyjątkowo zmęczony przez codzienne obowiązki. Dzisiaj czeka Cie rozczarowanie w życiu osobistym. Możliwe nawet, że drobna kłótnia zamieni się w poważny konflikt. Dzisiaj należy unikać Lwa i Panny, bo może dojść do konfliktu.

08 października

Jeśli jesteś sam teraz może być niekorzystny czas na rozpoczynanie nowej, romantycznej relacji. Skup się na rozwoju własnych cech osobistych, które pozwolą na zyskanie nowych znajomości. Byk i Rak mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

09 października

Teraz jest niekorzystny moment na samorozwój i realizację własnych planów, dlatego zwolnij trochę i pozwól niektórym sprawom iść własnym kursem. Krótki spacer lub drzemka pozwolą Ci zregenerować siły, które pozwolą dotrwać do końca dnia. Byk i Skorpion mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

Strzelec – 10 października

Jeśli jesteś w zaangażowanej relacji teraz może być dobry czas na wyznaczenie granic w swoim związku. Teraz jest dobry moment na szczerą rozmowę ze swoją drugą połówką. Rak i Lew dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

11 października

W domu spór i konflikt może być nieunikniony. Niektóre problemy znowu dadzą o sobie znać i teraz nie jest czas, aby zamiatać je pod dywan. Stanowcze działanie oraz komunikacja jest narzędziem na wyjście z tej niekorzystnej sytuacji. Byk i Koziorożec mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

12 października

W rodzinie masz szansę na zyskanie cennej informacji. Być może dostaniesz odpowiedź na pytanie, które od dłuższego czasu nie dawało Ci spokoju, dlatego pamiętaj, że niektóre sprawy warto pozostawić przemilczane. Waga i Skorpion dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

Strzelec – 13 października

W miejscu pracy czeka Cię przypływ motywacji na realizację ambitnych planów. Twoje zdolności przywódcze nie umkną wpływowym ludziom. Wszystkie oczy są skierowane ku Tobie, dlatego pokaż się od najlepszej strony. Awans lub premia w tym miesiącu nie są wykluczone. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Lew i Panna.

Oceń sen

Strzelec 30 września – 06 października

Strzelec 30 września – 06 października

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Znak Zodiaku Strzelec

Strzelec – 30 września

Jeśli Twoim znakiem jest Strzelec, teraz masz idealną okazję do działania. W miejscu pracy będziesz w stanie zażegnać konflikt, a nawet zjednać ludzi ku wspólnemu celu. Twoje zdolności przywódcze nie umkną wpływowym ludziom. Baran i Ryby dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

01 października

W obecnej chwili jest dobra okazja na realizację własnych planów na przyszłość, która zbliży Cię do swoich marzeń. Lew i Waga dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania. Strzelec powinien skupić się teraz na sobie. Rozwój osobisty bez wątpienia jest najlepszą inwestycją dla każdego człowieka. Nawet jeśli uwielbiasz pomagać innym, pamiętaj o tym, że jeśli nie będziesz mieć uporządkowanego swojego życia, to nikomu nie pomożesz, bo będziesz ciągle skupiony na swoich problemach.

02 października

Jeśli jesteś w zaangażowanej relacji teraz może być dobry czas na wyznaczenie granic w swoim związku. Teraz jest dobry moment na szczerą rozmowę ze swoją drugą połówką. Bliźnięta i Koziorożec dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

Strzelec – 03 października

Dzisiaj czeka Cie rozczarowanie w życiu osobistym. Możliwe nawet, że drobna kłótnia zamieni się w poważny konflikt. Baran i Byk mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie. Dzisiaj Strzelec powinien uważać na najbliższych. Biorąc pod uwagę tak pesymistyczny horoskop, trzeba robić wszystko żeby zminimalizować skutki nadchodzącego konfliktu.

04 października

W rodzinie masz szansę na zyskanie cennej informacji, która zmieni Twoje życie. Bliźnięta i Lew dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

05 października

W domu spodziewaj się spokoju i ciszy, który pozwoli na regenerację sił. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Byk i Ryby.

Strzelec – 06 października

Jeśli nie jesteś w związku , teraz jest dobry czas na rozkwit swojego życia romantycznego. Czeka Cie również dużo szczęścia w życiu zawodowym. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Baran i Koziorożec.

Oceń sen