Search
Generic filters
Exact matches only

Strzelec 22 kwietnia – 28 kwietnia

Horoskop tygodniowy dla Strzelec

Znak Zodiaku Strzelec

Strzelec 22 kwietnia

Jeśli Twoim znakiem jest Strzelec, dziś czeka Cie dzień pełen niewyczerpanej energii i wiary w siebie. W obecnej chwili jest dobra okazja na realizację własnych planów na przyszłość, która zbliży Cię do swoich marzeń. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie to Rak i Wodnik.

23 kwietnia

W miejscu powiązanym z pracą wiele osób może się zwrócić do Ciebie z prośbą o pomoc. Twoje zdolności przywódcze nie umkną wpływowym ludziom. Horoskop dzienny dla Skorpiona i Wodnika zapowiada dzień pełen wrażeń.

24 kwietnia

W domu czeka Cie niezapowiedziany gość, którego nie darzysz sympatią. Gość ten może jednak wprowadzić troszkę radości do Twojego życia. Powinieneś go przyjąć z otwartymi rękami i należycie ugościć. Dzisiaj lepiej uważać na Wagi i Skorpiona, bo może się to źle skończyć.

25 kwietnia

Jeśli jesteś w związku dzień może Ci sprzyjać na pogłębienie własnej miłości. Teraz jest dobry momemnt na szczerą rozmowę ze swoją drugą połówką. Spędzaj dużo czasu dzisiaj z Bykiem i Wodnikiem, zapewnią Ci oni dzień pełen śmiechu.

Strzelec 26 kwietnia

W domu masz szansę na zyskanie cennej informacji, która zmieni Twoje życie. W dzisiejszym dniu poszukuj towarzystwa Bliźniąt i Ryb. Pozwoli Ci to zachować spokój mimo niesprzyjających okoliczności.

27 kwietnia

W najbliższym czasie czeka Cie poznanie kogoś, kto narobi bałaganu w Twoim życiu. Możliwe, że dla tej osoby stracisz głowę. Bez wątpienia powinnaś obserwować nowopoznaną osobę, tak żeby nie przeoczyć tych negatywnych cech, które po jakimś czasie mogą spowodować cierpienie. Baran i Koziorożec dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

28 kwietnia

Jeśli nie jesteś w związku teraz może być niekorzystny czas na rozpoczynanie nowej, romantycznej relacji. Horoskop ostrzega przed spontanicznymi wyjściami z Skorpionem i Koziorożcem. Możesz zderzyć się z problemami, które będą trudne do rozwiązania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybrane znaczenie snu

© net-sennik.pl 2021 Realizacja: Damtox.pl
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda