Panna 14 października – 20 października

Panna 14 października – 20 października

Horoskop tygodniowy dla Panny

Znak Zodiaku Panna

Panna – 14 października

Panna nie powinien dzisiaj się poddawać, tylko konsekwentnie dążyć do celu. Dzisiaj czeka Cie poznanie kogoś, kto narobi bałaganu w Twoim życiu. Możliwe, że dla tej osoby stracisz głowę. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Wodnik i Ryby.

15 października

W miejscu pracy uważaj na współpracowników i konkurencję, która czeka na Twoje potknięcie. Dzięki cierpliwości i determinacji masz szansę na wyjście obronną ręką z tej niekorzystnej sytuacji. Dzisiaj należy unikać Wagi i Ryb, bo może dojść do konfliktu.

Panna – 16 października

Jeśli jesteś w związku w którym masz wątpliwości, to wkrótce masz szansę na uzyskanie odpowiedzi na swoje dylematy. Teraz jest dobry moment na szczerą rozmowę ze swoją drugą połówką. Może się okazać, że odpowiedzi, które uzyskasz, nie będą dla Ciebie korzystne. Bez wątpienia taka rozmowa jest oczyszczająca. Waga i Ryby dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

17 października

Jeśli jesteś poza związkiem , wykorzystaj nadchodzący dzień na poznawanie nowych ludzi. Nigdy nie wiadomo gdzie spotkasz swoją drugą połówkę. Czeka Cie również dużo szczęścia w życiu zawodowym. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Byk i Rak.

18 października

W domu spodziewaj się spokoju i ciszy, który pozwoli na regenerację sił. Panny będą miały okazję dzisiaj troszkę poleniuchować. Warto wykorzystać te czas. W najbliższym czasie może nie być takich wielu dni. Baran i Rak dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

Panna – 19 października

W obecnej chwili jest dobra okazja na realizację własnych planów na przyszłość, która zbliży Cię do swoich marzeń. Baran i Waga dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

20 października

W rodzinie może czekać spór, który szybko nie minie. Bez wątpienia Panny powinny uważać na tego typu spory. Nie warto kłócić się ze swoją rodziną. Jeśli możesz uniknąć tej kłótni, zrób to. Dzisiaj należy unikać Skorpiona i Wodnika, bo może dojść do konfliktu.

Oceń sen

Panna 07 października – 13 października

Panna 07 października – 13 października

Horoskop tygodniowy dla Panny

Znak Zodiaku Panna

Panna – 07 października

Panna ma dzisiaj niekorzystną aurę wokół siebie, dlatego ogranicz własne oczekiwania. Jeśli jesteś w zaangażowanej relacji nie ulegaj czułym słówkom obcych osób. Pozornie niewinny flirt może zamienić się w płomienny romans, który doprowadzi do emocjonalnego kryzysu. Lew i Waga mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

08 października

W domu spodziewaj się spokoju i ciszy, który pozwoli na regenerację sił. Wykorzystaj ten dzień w pełni dla siebie i swoich potrzeb. Masz prawo do odpoczynku i relaksu. Koziorożec i Ryby dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

09 października

Jeśli nie jesteś w związku teraz może być niekorzystny czas na rozpoczynanie nowej, romantycznej relacji. Skup się na rozwijaniu własnych cech osobistych, które pozwolą Ci poznanie nowych osób. Skorzystaj w tym tygodniu na zaproszenie towarzyskie np. wyjście na drinka lub spacer po mieście. Dzisiaj należy unikać Byka i Skorpiona, bo może dojść do konfliktu.

Panna – 10 października

Dzisiaj czeka Cie rozczarowanie w życiu osobistym. Możliwe nawet, że drobna kłótnia zamieni się w poważny konflikt. Zachowaj spokój i nie podejmuj działań, których możesz później żałować. Wszelkie decyzji warto skonsultować z bliską osobą. Dzisiaj należy unikać Wodnika i Ryb, bo może dojść do konfliktu.

11 października

Teraz jest niekorzystny moment na samorozwój i realizację własnych planów. Niektóre plany warto przełożyć na inny dzień, a dzisiaj troszeczkę zwolnić. Możesz przypomnieć sobie o sprawach, które wprowadzą większy mętlik w głowie. Waga i Strzelec mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

12 października

W rodzinie masz szansę na zyskanie cennej informacji, która zmieni Twoje życie. Dobry moment na odwiedzenie krewnych oraz zaplanowaniu wspólnych planów. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Byk i Bliźnięta.

Panna – 13 października

W pracy przekonasz się jak ważna jest komunikacja w zespole. Twoje zdolności przywódcze nie umkną wpływowym ludziom. Oczy są skierowane ku Tobie, więc pokaż się od najlepszej strony. Baran i Ryby dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

Oceń sen

Panna 30 września – 06 października

Panna 30 września – 06 października

Horoskop tygodniowy dla Panny

Znak Zodiaku Panna

Panna – 30 września

Panna może spodziewać się dzisiaj udanego dnia. Teraz jest dobra okazja na realizację własnych planów na przyszłość, która zbliży Cię do swoich marzeń. Byk i Bliźnięta dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

01 października

W rodzinie może czekać spór, który szybko nie minie. Konflikty w rodzinie często się zdarzają, ale należy ich unikać jeśli jest na to szansa. Dzisiaj należy unikać Barana i Wodnika, bo może dojść do konfliktu.

02 października

W domu kłótnia może być nieunikniona. Baran i Strzelec mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie. Dzień ten będzie wyjątkowo udany dla Teofila i Antoniego.

Panna – 03 października

Jeśli jesteś w zaangażowanej relacji nie ulegaj czułym słówkom obcych osób. Pozornie niewinny flirt może zamienić się w płomienny romans, który doprowadzi do emocjonalnego kryzysu. Dzisiaj należy unikać Raka i Wodnika, bo może dojść do konfliktu.

04 października

Jeśli jesteś poza związkiem teraz może być niekorzystny czas na rozpoczynanie nowej, romantycznej relacji. Dzisiaj należy unikać Lwa i Wagi, bo może dojść do konfliktu. Jeśli jesteś w związku i czujesz, że stoisz w miejscu, teraz może być dobry czas na zebranie odwagi w sobie. Tylko tak będziesz mógł zmienić swoje życie na lepsze.

05 października

Dzisiaj czeka Cie poznanie kogoś, kto narobi bałaganu w Twoim życiu. Możliwe, że dla tej osoby stracisz głowę. Lew i Waga dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania. Warto korzystać z ich obecności, pozwoli Ci to na odpowiednie wykorzystanie tak cudownego dnia. Oprócz pracy nad sobą spróbuj również troszkę odpocząć.

Panna – 06 października

W miejscu pracy czeka Cię przypływ motywacji na realizację ambitnych planów. Masz również szansę przekształcić relację koleżeńską w bliższą znajomość. Wodnik i Ryby dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania. Panna powinna dzisiaj uważać na to co mówi, ponieważ swoim gadulstwem może zrobić przykrość komuś innemu.

Oceń sen