Rak 14 października – 20 października

Rak 14 października – 20 października

Horoskop tygodniowy dla znaku Rak

Znak Zodiaku Rak

Rak – 14 października

Rak może natrafić na przeszkody na swojej drodze do celu. W obecnej chwili jest niekorzystny moment na samorozwój i realizację własnych planów. Dzisiaj należy unikać Byka i Wodnika, bo może dojść do konfliktu.

Rak – 15 października

Dzisiaj czeka Cie rozczarowanie w życiu osobistym. Możliwe nawet, że drobna kłótnia zamieni się w poważny konflikt. Zwolnij trochę i pozwól sprawom iść własnym torem. Niektóre tematy warto też przełożyć na inny termin. Baran i Panna mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

16 października

Jeśli jesteś w zaangażowanej relacji nie ulegaj czułym słówkom obcych osób. Pozornie niewinny flirt może zamienić się w płomienny romans, który doprowadzi do emocjonalnego kryzysu. Działaj z rozwagą, bo inaczej możesz żałować swoich decyzji. Dzisiaj należy unikać Barana i Byka, bo może dojść do konfliktu.

17 października

W rodzinie może czekać spór, który szybko nie minie. Musisz być głosem rozsądku i spokoju. Jesteś w stanie zaprowadzić ład i nie doprowadzić do konfliktu. Baran i Panna mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

18 października

Jeśli jesteś poza związkiem, teraz jest dobry czas na rozkwit swojego życia romantycznego. Skorzystaj z propozycji towarzyskich takich jak spacer po mieście lub wspólny drink. Czeka Cie również dużo szczęścia w życiu zawodowym. Skorpion i Wodnik dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

19 października

W miejscu pracy nie wszystkie Twoje plany mogą pójść po Twojej myśli. Dzięki cierpliwości i determinacji masz szansę na wyjście obronną ręką z tej niekorzystnej sytuacji. Pokaż się od najlepszej strony, bo oczy są skierowane ku Tobie. Dzisiaj należy unikać Byka i Wagi, bo może dojść do konfliktu.

20 października

W domu spodziewaj się spokoju i ciszy, który pozwoli na regenerację sił. Zadbaj o swoje zdrowie fizyczne, a także psychiczne. Dłuższy spacer, a także zajęcia siłowe wpłyną pozytywnie na Twoje samopoczucie. Byk i Strzelec dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

Oceń sen

Rak 07 października – 13 października

Rak 07 października – 13 października

Horoskop tygodniowy dla Raka

Znak Zodiaku Rak

Rak – 07 października

Rak ma dzisiaj niekorzystną aurę wokół siebie, dlatego ogranicz własne oczekiwania. Jeśli jesteś w zaangażowanej relacji nie ulegaj czułym słówkom obcych osób. Pozornie niewinny flirt może zamienić się w płomienny romans, który doprowadzi do emocjonalnego kryzysu. Dzisiaj należy unikać Lwa i Wagi, bo może dojść do konfliktu.

08 października

W pracy będziesz w stanie zażegnać konflikt, a nawet zjednać ludzi ku wspólnemu celu. Masz również szansę przekształcić relację koleżeńską w bliższą znajomość. To jest dobry dzień, żeby otworzyć się na poważny związek. Lew i Wodnik dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

09 października

Teraz jest niekorzystny moment na samorozwój i realizację własnych planów. Niektóre sprawy warto przełożyć na inny dzień i nie poruszać trudnych rozmów. Bliźnięta i Koziorożec mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

Rak – 10 października

Jeśli jesteś singlem, wykorzystaj nadchodzący dzień na poznawanie nowych ludzi. Nigdy nie wiadomo gdzie spotkasz swoją drugą połówkę. Czeka Cie również dużo szczęścia w życiu zawodowym. Oczy będą skupione na Tobie, dlatego pokaż się od najlepszej strony. Lew i Wodnik dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

11 października

W rodzinie może czekać spór, który szybko nie minie. Masz wpływ na sytuację, dlatego bądź głosem rozsądku. Twoje doświadczenie okażą się szczególnie przydatne w rozwiązaniu tego problemu. Dzisiaj należy unikać Panny i Ryb, bo może dojść do konfliktu.

12 października

W domu kłótnia może być nieunikniona. Długo odkładane sprawy, wkrótce wyjdą na wierzch. Być może nadszedł już czas na poważną konwersację. Lew i Koziorożec mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

Rak – 13 października

Dzisiaj czeka Cie spore zaskoczenie. Podczas powrotu do domu spotkasz kogoś, kogo znasz od dawna. Dzień również sprzyja na samorozwój i spotkania towarzyskie. Być może warto się umówić ze swoim bliskim znajomym na kawę lub spacer? Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Baran i Bliźnięta.

Oceń sen

Rak 30 września – 06 października

Rak 30 września – 06 października

Rak – Horoskop tygodniowy

Znak Zodiaku Rak

30 września

Rak może natrafić na przeszkody na swojej drodze do celu. W rodzinie może czekać spór, który szybko nie minie. Dzisiaj należy unikać Bliźniąt i Ryb, bo może dojść do konfliktu.

01 października

W obecnej chwili jest dobra okazja na realizację własnych planów na przyszłość, która zbliży Cię do swoich marzeń. Byk i Skorpion dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania. Warto korzystać z takich znajomości, które dają Ci energię i siłę. Zazwyczaj jest tak, że mamy w swoim otoczeniu, które nas nakręcają, motywują. Już sama rozmowa z takimi osobami pozwoli osiągnąć odpowiednie nastawienie.

02 października

Jeśli jesteś w związku teraz może być dobry czas na wyznaczenie granic w swoim związku. Teraz jest dobry momemnt na szczerą rozmowę ze swoją drugą połówką. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Byk i Strzelec.

Rak – 03 października

Jeśli jesteś poza związkiem , teraz jest dobry czas na rozkwit swojego życia romantycznego. Czeka Cie również dużo szczęścia w życiu zawodowym. Waga i Koziorożec dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

04 października

W domu kłótnia może być nieunikniona. Warto się na nią przygotować. Odpowiednie nastawienie, pozwoli Ci ją przeżyć bez większych problemów. Bliźnięta i Wodnik mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie. Ten dzień będzie wyjątkowo udany dla Petroneliusza i Franciszka.

05 października

W pracy możesz mieć okazję na pokazanie się szefostwu od lepszej strony. Masz również szansę przekształcić relację koleżeńską w bliższą znajomość. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Bliźnięta i Lew.
Rak dzisiaj powinien skupić się na sobie. Bez wątpienia będzie to najlepsze, co może zrobić.

Rak – 06 października

Dzisiaj czeka Cie rozczarowanie w życiu osobistym. Możliwe nawet, że drobna kłótnia zamieni się w poważny konflikt. Dzisiaj należy unikać Barana i Strzelca, bo może dojść do konfliktu. Jeśli jesteś singlem, teraz może być niekorzystny czas na rozpoczynanie nowej, romantycznej relacji.

Oceń sen