Waga 14 października – 20 października

Waga 14 października – 20 października

Horoskop tygodniowy dla znaku Waga

Znak Zodiaku Waga

Waga – 14 października

Waga może dzisiaj czuć się wyjątkowo zmęczona przez codzienne obowiązki. Zaplanuj swój najbliższy odpoczynek, żebyś była w stanie w pełni zregenerować swoje siły. Jeśli jesteś singlem tylko znajomość z Lwem może zmienić Twój status. Rak i Skorpion mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

Waga – 15 października

Jeśli jesteś w związku nie ulegaj czułym słówkom obcych osób. Pozornie niewinny flirt może zamienić się w płomienny romans, który doprowadzi do emocjonalnego kryzysu. Działaj z rozwagą, bo możesz zrobić coś czego później będziesz bardzo żałować. Rak i Ryby mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

16 października

Dzisiaj czeka Cie rozczarowanie w życiu osobistym. Nie możesz oczekiwać, że wszyscy będą Cię lubić. Skup się na pogłębianiu relacji z osobami na których na prawdę Ci zależy. Możliwe jest również, że nawet drobna kłótnia zamieni się w poważny konflikt. Dzisiaj należy unikać Panny i Strzelca, bo może dojść do konfliktu.

17 października

W obecnej chwili jest dobra okazja na realizację własnych planów na przyszłość, która zbliży Cię do swoich marzeń. Los jest po Twojej stronie, dlatego nie bój się odrobiny ryzyka. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Panna i Skorpion.

18 października

Teraz nadszedł czas, żeby zadbać o własne zdrowie. Pewne aspekty Twojej codziennej diety wymagają zmiany, dlatego zacznij zwracać szczególną uwagę na swoje posiłki. Dłuższy spacer po parku, a także zajęcia siłowe są wskazane jeśli prowadzisz siedzący tryb życia. Byk i Skorpion dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

19 października

W pracy uważaj na współpracowników i konkurencję, która czeka na Twoje potknięcie. Dzięki cierpliwości i determinacji masz szansę na wyjście obronną ręką z tej niekorzystnej sytuacji. Dzisiaj należy unikać Skorpiona i Wodnika, bo może dojść do konfliktu.

20 października

W rodzinie może czekać spór, który szybko nie minie. Dzisiaj należy unikać Lwa i Koziorożca, bo może dojść do konfliktu.

Oceń sen

Waga 07 października – 13 października

Waga 07 października – 13 października

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Znak Zodiaku Waga

Waga – 07 października

Waga może natrafić na przeszkody na swojej drodze do celu. Dzięki cierpliwości oraz determinacji będziesz w stanie wyjść obroną ręką z tej niekorzystnej sytuacji. W domu kłótnia może być nieunikniona. Dzisiaj należy unikać Bliźniąt i Skorpiona, bo może dojść do konfliktu.

08 października

W rodzinie masz szansę na zyskanie cennej informacji, która zmieni Twoje życie. Rak i Wodnik dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

09 października

Jeśli jesteś singlem tylko znajomość z Lwem może zmienić Twój status. Teraz jest też dobry moment, żeby się otworzyć się na nowe doznania. Skorzystaj w tym tygodniu ze wszelkich zaproszeń towarzyskich np. spacer po mieście. Baran i Panna mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

Waga – 10 października

W obecnej chwili jest niekorzystny moment na samorozwój i realizację własnych planów. Wskazany jest spacer oraz krótki odpoczynek. Zregeneruj siły, gdyż dzisiejsze obowiązki mogą niekorzystnie wpłynąć na Twoje samopoczucie. Baran i Bliźnięta mogą mieć zły wpływ na to Twój humor.

11 października

Jeśli jesteś w zaangażowanej relacji to warto zacząć zastanawiać się nad kolejnym etapem w swoim życiu. Nie czekaj na uśmiech losu, tylko zacznijcie działać już dzisiaj. Teraz jest dobry moment na szczerą rozmowę ze swoją drugą połówką. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Bliźnięta i Koziorożec.

12 października

Dzisiaj czeka Cie rozczarowanie w życiu osobistym. Możliwe nawet, że drobna kłótnia zamieni się w poważny konflikt. Nie na wszystkich masz taki wpływ jaki byś chciała. Jedyne co jesteś w stanie kontrolować, to swoje emocje. Dzisiaj należy unikać Bliźniąt i Strzelca, bo może dojść do konfliktu.

Waga – 13 października

W miejscu pracy nie wszystkie Twoje plany mogą pójść po Twojej myśli. Dzięki cierpliwości i determinacji masz szansę na wyjście obronną ręką z tej niekorzystnej sytuacji. Oczy są skierowane ku Tobie, dlatego pokaż się od najlepszej strony. Dzisiaj należy unikać Byka i Skorpiona, bo może dojść do konfliktu.

Oceń sen

Waga 30 września – 06 października

Waga 30 września – 06 października

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Znak Zodiaku Waga

Waga – 30 września

Waga zyska szansę na poprawienie swojej sytuacji życiowej. Jeśli jesteś w zaangażowanej relacji i czujesz, że stoisz w miejscu, teraz może być dobry czas na zebranie odwagi w sobie. Tylko tak będziesz w stanie na zmianę swojego życia na lepsze. Teraz jest dobry moment na szczerą rozmowę ze swoją drugą połówką. Byk i Bliźnięta dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

01 października

W rodzinie może czekać spór, który szybko nie minie. Rak i Ryby mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie. Waga powinna dzisiaj skupić się na sobie. Konflikty są często nieuniknione, ale można próbować przynajmniej je jakoś deeskalować. Bez wątpienia Twoje próby uniknięcia konfliktu zostaną docenione.

02 października

Jeśli dotychczas nie miałeś szczęścia w miłości , teraz jest dobry czas na rozkwit swojego życia romantycznego. Czeka Cie również dużo szczęścia w życiu zawodowym. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Strzelec i Wodnik.

Waga – 03 października

Teraz jest niekorzystny moment na samorozwój i realizację własnych planów. Lew i Skorpion mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

04 października

W pracy czeka Cię przypływ motywacji na realizację ambitnych planów. Masz również szansę przekształcić relację koleżeńską w bliższą znajomość. Lew i Ryby dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania. Biorąc pod uwagę to, że dzisiaj wiele osób ma depresje, dodanie energii i motywacji może dobrze na Ciebie wpłynąć. Pozwól sobie pomóc. Dzisiejszy dzień będzie wyjątkowo udany dla Petroneliusza i Franciszka.

05 października

Dzisiaj czeka Cie poznanie kogoś, kto narobi bałaganu w Twoim życiu. Możliwe, że dla tej osoby stracisz głowę. Baran i Rak dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania. Oprócz pracy nad sobą, pamiętaj również o odpoczynku.

Waga – 06 października

W domu spodziewaj się spokoju i ciszy, który pozwoli na regenerację sił. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Baran i Ryby.

Oceń sen