Search
Generic filters
Exact matches only

Horoskop tygodniowy Waga – Horoskopy

Horoskop tygodniowy Waga 11 listopada – 17 listopada

Znak Zodiaku Waga

Waga horoskop na dzień 11 listopada

Waga może natrafić na przeszkody na swojej drodze do celu. W rodzinie może czekać Cię duży konflikt, który może Was podzielić. Odradzamy dziś spędzanie czasu z Rakiem i Strzelcem. Stracisz całą swoją pozytywną energię.

Waga horoskop na dzień 12 listopada

W dniu dzisiejszym bez wątpienia czeka Cię rozczarowanie w życiu osobistym. Możliwe nawet, że drobna kłótnia zamieni się w poważny konflikt. W takim dniu jak dziś powinieneś uważać na Raka i Ryb, bo może czekać Cię długa kłótnia.

Waga horoskop na dzień 13 listopada

W obecnej chwili jest zły moment na ryzykowanie. Niedługo to się zmieni. Śledź horoskop dla swojego znaku zodiaku. W takim dniu jak dziś powinieneś uważać na Skorpiona i Strzelca, bo może czekać Cię długa kłótnia.

Waga horoskop na dzień 14 listopada

Jeśli nie jesteś już w związku, bez wątpienia poznasz niedługo osobę, która będzie chciała wykorzystać Twoje dobre serce. Plotkowanie o Baranie i Raku, może pozostawić negatywny ślad na Twoim samopoczuciu.

Możesz mieć na głowie jakieś wielkie plany, nad którymi pracujesz już od jakiegoś czasu. Problemem jest to, że dzisiaj jest jakiś konflikt z czymś lub ktoś z dużym ego, kto nagle chce kawałek ciasta. Albo to, albo ta osoba chce pęknąć twoją bańkę. Nie porzucaj nadziei na swoje marzenia. Uświadom sobie, że ta opozycja jest tylko częścią przygody.

Waga horoskop na dzień 15 listopada

W domu kłótnia może być nieunikniona. Konsekwencje tego sporu mogą pozostawić niesmak na długi czas. Odmowa pomocy w dniu dzisiejszym Bykowi i Koziorożcowi może wiązać się z poważnymi konsekwencjami w przyszłości.

Waga horoskop na dzień 16 listopada

W pracy będziesz w stanie zażegnać konflikt, a nawet zjednać ludzi ku wspólnemu celu. Masz również szansę przekształcić relację koleżeńską w bliższą znajomość. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie to Lew i Skorpion.

Waga horoskop na dzień 17 listopada

Jeśli jesteś w zaangażowanej relacji dzień może Ci sprzyjać na pogłębienie własnej miłości. Teraz jest dobry moment na szczerą rozmowę ze swoją drugą połówką. Lew i Wodnik dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybrane znaczenie snu

© net-sennik.pl 2021 Realizacja: Damtox.pl
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda