Byk 14 października – 20 października

Byk 14 października – 20 października

Horoskop tygodniowy dla Byka

Znak Zodiaku Byk

Byk – 14 października

Byk nie powinien dzisiaj się poddawać, tylko konsekwentnie dążyć do celu. W rodzinie masz szansę na zyskanie cennej informacji, która zmieni Twoje życie. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Bliźnięta i Lew.

15 października

Jeśli jesteś w związku nie ulegaj czułym słówkom obcych osób. Pozornie niewinny flirt może zamienić się w płomienny romans, który doprowadzi do emocjonalnego kryzysu. Dzisiaj należy unikać Wodnika i Ryb, bo może dojść do konfliktu.

16 października

W domu spodziewaj się spokoju i ciszy, który pozwoli na regenerację sił. Spędź ten czas na oglądaniu dobrego filmu lub czytaniu ulubionej książki. Warto żebyś wykorzystał ten czas na odpoczynek. Jutrzejszy dzień może nie być dla Ciebie taki dobry. Baran i Rak dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

Byk – 17 października

Dzisiaj czeka Cie poznanie kogoś, kto narobi bałaganu w Twoim życiu. Możliwe, że dla tej osoby stracisz głowę. Mówi się, że flirt jest najgorętszym etapem znajomości. Ludzie się nie znają, nie mają żadnych zaszłości, mogą się skupić na tym co najlepsze. Jeśli poznasz kogoś, kto Ci wpadnie w oko, wykorzystaj to. Ciesz się każdą chwilą. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Wodnik i Ryby.

18 października

Teraz jest niekorzystny moment na samorozwój i realizację własnych planów. Dzisiaj należy unikać Panny i Wodnika, bo może dojść do konfliktu.

19 października

Jeśli jesteś singlem, przygotuj się na poznanie ciekawej oraz sympatycznej osoby. Nie przekreślaj jej od razu. Czeka Cie również dużo szczęścia w życiu zawodowym. Może jakiś awans? Premia? Podwyżka? Pracuj ciężko, na pewno w końcu zobaczysz rezultaty. Bliźnięta i Ryby dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

Byk – 20 października

W pracy nie wszystkie Twoje plany mogą pójść po Twojej myśli. Dzięki cierpliwości i determinacji masz szansę na wyjście obronną ręką z tej niekorzystnej sytuacji. Bliźnięta i Koziorożec mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

Oceń sen

Byk 07 października – 13 października

Byk 07 października – 13 października

Horoskop tygodniowy dla Byka

Znak Zodiaku Byk

Byk – 07 października

Byk może natrafić na przeszkody na swojej drodze do celu. Teraz jest niekorzystny moment na samorozwój i realizację własnych planów. Wykorzystaj dzień na zadumę i poprawę swojego życia duchowego. Dzisiaj należy unikać Wagi i Strzelca, bo może dojść do konfliktu.

08 października

W domu kłótnia może być nieunikniona. Jedyne na co masz wpływ, to na swoje emocję, dlatego wskazana jest powściągliwość. Rozważ każdy swój krok i nie podejmuj działań, których możesz później żałować. Dzisiaj należy unikać Bliźniąt i Wodnika, bo może dojść do konfliktu.

09 października

Dzisiaj czeka Cie rozczarowanie w życiu osobistym. Możliwe nawet, że drobna kłótnia zamieni się w poważny konflikt. Poważne oraz trudne rozmowy warto przełożyć na inny dzień. Baran i Ryby mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

Byk – 10 października

W rodzinie może czekać spór, który szybko nie minie. Przekonasz się, że nie wszystkie poglądy jesteś w stanie zmienić, a niektóre zachowania możesz jedynie tolerować. Bliźnięta i Lew mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

11 października

Jeśli jesteś w zaangażowanej relacji teraz może być dobry czas na wyznaczenie granic w swoim związku. Teraz jest dobry moment na szczerą rozmowę ze swoją drugą połówką. Nie bój się prosić o pomoc bliskich oraz znajomych. Skorpion i Ryby dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

12 października

W pracy nie wszystkie Twoje plany mogą pójść po Twojej myśli. Dzięki cierpliwości i determinacji masz szansę na wyjście obronną ręką z tej niekorzystnej sytuacji. Twój spokój i rozwaga zostaną docenione, a w niektórych przypadkach wynagrodzone. Lew i Ryby mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

Byk – 13 października

Jeśli nie jesteś w związku, teraz jest dobry czas na rozkwit swojego życia romantycznego. Czeka Cie również dużo szczęścia w życiu zawodowym. Pokaż swoją najlepszą stronę, bo teraz oczy są zwrócone ku Tobie. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Panna i Ryby.

Oceń sen

Byk 30 września 2019 – 06 października 2019

Byk 30 września 2019 – 06 października 2019

Horoskop tygodniowy dla Byka

Znak Zodiaku Byk

30 września 2019 (poniedziałek)

Byk może dzisiaj czuć się wyjątkowo zmęczony przez codzienne obowiązki. Teraz jest niekorzystny moment na samorozwój i realizację własnych planów. Baran i Wodnik mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie. W dzisiejszym dniu szczególnie będzie się powodzić Grzegorzowi oraz Zofii. Dzień ten przyniesie im dużo szczęścia i radości.

01 października 2019 (wtorek)

Dzisiaj czeka Cie niespodzianka po powrocie do domu. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Bliźnięta i Ryby.

02 października 2019 (środa)

W pracy nie wszystkie Twoje plany mogą pójść po Twojej myśli. Dzięki cierpliwości i determinacji masz szansę na wyjście obronną ręką z tej niekorzystnej sytuacji. Baran i Wodnik mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie. Dzień ten będzie pomyślny dla Teofila i Antoniego.

03 października 2019 (czwartek)

Jeśli jesteś w związku teraz może być dobry czas na wyznaczenie granic w swoim związku. Teraz jest dobry momemnt na szczerą rozmowę ze swoją drugą połówką. Baran i Panna dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

04 października 2019 (piątek)

Byka w rodzinie może czekać spór, który bez wątpienia szybko nie minie. Baran i Lew mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.
Jeśli jesteś w związku i czujesz, że stoisz w miejscu, teraz może być dobry czas na zebranie odwagi w sobie. Tylko tak będziesz mógł zmienić swoje życie na lepsze.

05 października 2019 (sobota)

W domu Byk spodziewać może się spokoju i ciszy, który pozwoli na regenerację sił. Rak i Strzelec bez wątpienia dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.
Jeśli jesteś singlem przygotuj się na poznanie ciekawej oraz sympatycznej osoby. Może się okazać, że odmieni ona Twoje życie i pozostanie w nim na dłuższy okres.

06 października 2019 (niedziela)

Jeśli jesteś sam tylko znajomość z Lwem może zmienić Twój status. Dzisiaj należy unikać Skorpiona i Strzelca, bo może dojść do konfliktu. W dzisiejszym dniu szczególnie będzie się powodzić Arturowi i Fryderyce. Dzień przyniesie im dużo radości.

Oceń sen