Search
Generic filters
Exact matches only

Byk 25 listopada – 01 grudnia

Horoskop tygodniowy dla Byk

Znak Zodiaku Byk

25 listopada

Byk może mieć problemy w osiągnięciu swoich celów. W rodzinie może czekać spór, który szybko nie minie. Horoskop dzisiaj ostrzega przed towarzystwem Skorpiona i Wodnika. Szybko możesz stracić dobre samopoczucie na resztę dnia.

Byk 26 listopada

Dzisiaj czeka Cie rozczarowanie w życiu osobistym. Możliwe nawet, że drobna kłótnia zamieni się w poważny konflikt. Lew i Panna mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

27 listopada

Jeśli jesteś poza związkiem teraz może być niekorzystny czas na rozpoczynanie nowej, romantycznej relacji. Horoskop dzisiaj ostrzega przed towarzystwem Barana i Panny. Szybko możesz stracić dobre samopoczucie na resztę dnia.

28 listopada

Jeśli jesteś w zaangażowanej relacji w którym masz wątpliwości, to wkrótce masz szansę na uzyskanie odpowiedzi na swoje dylematy. Teraz jest dobry moment na szczerą rozmowę ze swoją drugą połówką. W dzisiejszym dniu poszukuj towarzystwa Bliźniąt i Strzelca. Pozwoli Ci to zachować spokój mimo niesprzyjających okoliczności.

Byk 29 listopada

W domu spodziewaj się spokoju i ciszy, który pozwoli na regenerację sił. W dzisiejszym dniu poszukuj towarzystwa Koziorożca i Ryb. Pozwoli Ci to zachować spokój mimo niesprzyjających okoliczności.

30 listopada

W miejscu pracy wiele osób może do Ciebie przyjść z prośbą o pomoc w rozwiązaniu problemu. Masz również szansę przekształcić relację koleżeńską w bliższą znajomość. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie to Skorpion i Strzelec.

01 grudnia

Teraz jest dobry czas na zmianę swojego podejścia do niektórych spraw. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie to Wodnik i Ryby. W tym tygodniu dostałeś ważną szansę. Daje ci to czas na bycie proaktywnym w kwestii tego, co jesteś winien i znalezienie polubownego sposobu na spłacenie jej. Ale twoi przyjaciele i grupy społeczne mogą nie być najlepszym miejscem do znalezienia wiarygodnych informacji finansowych. Bez urazy dla nich, ale mają inne cele niż twoje. Być może będziesz musiał pójść swoją własną drogą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wybrane znaczenie snu

© net-sennik.pl 2021 Realizacja: Damtox.pl
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda