Molo we śnie to symbol uwolnienia od ciążących Ci przekonań, nawyków i poczucia, że musisz postępować tak aby zadowolić innych.

Molo widziane we śnie – co oznacza?

Jeśli śniło Ci się molo, które widzisz z daleka lub po którym spacerujesz to spodziewaj się, że Zmiana nastawienia nastroi Cię optymistycznie, poczujesz lekkość i radość, będziesz bardziej koncentrować się na własnych potrzebach i marzeniach, co otworzy Ci nowe horyzonty.

Jeśli śniło Ci się we śnie, że jesteś na molo i rozmyślasz, bardzo możliwe, że brakuje Ci kontroli nad własnym życiem. Czasami dzieje się tak, że mimo szczerych chęci, na nic nie mamy czasu. Czas pędzi jak szalony, ciągle coś robimy, pracujemy, śpimy i tak na zmianę. Po takich wycieńczających okresach budzimy się i zastanawiamy się gdzie ten czas nam uciekł. Zdajemy sobie sprawę, że robimy w kółko jedno i to samo, i nie mamy nawet czasu dla naszych najbliższych. W dzisiejszych czasach nie jest już tak, że wystarczy dawać pieniądze i rola mężczyzny się kończy. Teraz trzeba poświęcić masę czasu zarówno żonie jak i dzieciom. Jeśli zaniedbasz którąś z ról(ojca lub męża), bardzo szybko możesz znaleźć się w dużych tarapatach.

Samotne przebywanie na molo i znaczenie tego symbolu 

Na sam koniec pozostaje jeszcze czas dla siebie samego. Sen o przebywaniu na molo w samotności może być wykazaniem potrzeby pobycia samemu. Przemyślenia kilku spraw.

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzu. Z każdym komentarzem się zapoznamy i jeśli bedziemy w stanie, to na pewno Ci odpowiemy. Pamiętaj o czytaniu innych artykułów na łamach naszego portalu