Schodzić po schodach we śnie znaczenie | Sennik Online

Schodzić po schodach we śnie to znak cofania się w rozwoju zawodowym. Schodzenie po schodach we śnie może tez zwiastowa nieudane interesy i zaprzepaszczone okazje.

U wielu osobom, szczególnie w młodym wieku, po jakimś upadku schody wzbudzają lęk. Niestety wypadek na schodach zazwyczaj źle się kończy. W najbardziej optymistycznej wersji może się to skończyć na otarciu lub skręceniu kostki, w najbardziej mrocznej śmierci może się nawet skończyć śmiercią.

Zarówno schodzenie po schodach jak i wchodzenie można bezpośrednio zinterpretować jako ciężka droga realizacji marzeń, zdobywania celów. Tak to już jest, że jeśli coś chce się zrobić, nie będzie łatwo. Zazwyczaj nie jest to prosta droga, stąd te wyboje.

Schody mogą również zostać zinterpretowane jako chęć ucieczki od obecnego stylu życia. Coraz częściej zdarza się, że po jakimś czasie odczuwamy torturę, męczymy się w naszym życiu.

Zupełnie inaczej sytuacja wygląda jeśli we śnie schodzisz po schodach ruchomych. W takim przypadku będziesz musiał obniżyć się w oczach swojego otoczenia i obniżyć swoje oczekiwania.

Źle, jeśli we śnie spadasz ze schodów. Jeszcze gorzej, jeśli stoisz na wyższych stopniach. Tak więc, w odpowiedzi na Twoje dobro, ludzie odpowiedzą złem, a im bardziej bolesne uderzenie, tym większa będzie ta odpowiedź. Sen ostrzega śniącego przed zbliżającą się zdradą.

Jeśli śnisz, że zbiegasz po schodach uciekając przed kimś, to jest to niedobry znak. Przygotuj się nie we śnie, ale w rzeczywistości. Wkrótce możesz przyjąć cios w postaci haniebnych plotek lub pomówień. Nie ozdobią one reputacji w najszlachetniejszy sposób i mogą umieścić wiele niekorzystnych plam w Twoim życiorysie.

Jesteśmy w kontakcie

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen.