Robaki

Robaki we śnie znaczenie | Sennik Online

Robaki

Sen o robakach może oznaczać odrazę i wstręt. Taki sen może świadczyć o lęku przed pojawieniem się ich w naszym życiu. Insekty mogą odnosić się do zaniedbanych obszarów naszej psychiki – szczególnie sfery emocjonalnej i uczuciowej – Robaki we śnie ostrzegają przed zaniedbaniem tych obszarów życia. Jeśli śnią Ci się Robaki to zastanów się, czy nie zaniedbujesz swojego związku lub w ogóle nie zaniedbujesz swoich spraw emocjonalnych.

Bliskie spojrzenie na robaki we śnie jest znakiem, że należy być ostrożnym w rzeczywistości. Nie wszystkie osoby chcą Twojego dobra i będą próbowały Cię wykorzystać do realizacji swoich celów. Sennik radzi, żeby w najbliższym czasie nie ulegać żadnym propozycjom biznesowym, szczególnie te, które są nastawione na szybki zysk.

Co oznacza sen, w którym miałaś robaka w jedzeniu? Twoja rodzina i bliscy mają przed Tobą tajemnice. Wkrótce zaczniesz dostrzegać, że coś w Twoim życiu się nie zgadza i zapragniesz odpowiedzi. Pamiętaj, że prawdę nie zawsze warto jest poznać, dlatego dobrze się zastanów czy jesteś na to gotowa.

Dla niektórych taki sen, to oznaka, że nie jesteś w zgodzie z samym sobą. W towarzystwie znajomych często musisz udawać inną osobą i boisz się pokazać taką jaką jesteś. Nie będziesz w stanie nawiązać długotrwałych relacji jeśli nie pozwolisz się poznać. Sennik radzi, że w niektórych przypadkach wskazana jest pomoc terapeuty, który pomoże Ci w tym procesie.

Robak na haczyku jako przynęta? Taki sen dla osób przedsiębiorczych jest korzystnym znakiem. Będziesz w stanie wykorzystać okazję i zrealizować swoje plany. Twoje inwestycje finansowe przyniosą oczekiwany efekt, a nadwyżkę pieniędzy będziesz w stanie wykorzystać na wymarzone cele. Zasłużyłeś na urlop i odpoczynek, dlatego nie czekaj i zaplanuj go jak najszybciej.

Dla młodych, zakochanych par taka wizja może wskazywać na niepewność. Być może masz wątpliwości wobec swojej drugiej połówki. Pamiętaj, że podstawą udanego związku jest komunikacja


 

Przeczytaj również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *