Sny o handlu, w których pojawiają się sceny kupna, sprzedaży lub innych czynności związanych z handlem należą do grupy snów “materialistycznych” i są domeną mężczyzn. Sen o handlu może być wyparciem kompleksów związanych z poczuciem niespełnienia się w roli Małżonka jako tego, który odpowiada za zapewnienie finansowego bezpieczeństwa rodzinie. Handel we śnie może być też przejawem poczucia niespełnienia się w zawodzie. Sny o handlowaniu mogą zdarzać się mężczyznom, którzy odczuwają, że ich życie zawodowe nie potoczyło się wraz z ich powołaniem.

Handel pojawiający się w snach może też być projekcją pracoholizmu. Jeśli przebywasz w swojej pracy większość część dnia i sprawia Ci to większą przyjemność niż spędzanie czasu z przyjaciółmi, lub jeśli Twoja praca dotyczy spraw związanych ze sprzedażą, sny w których pojawia się Handel może być przejawem pracoholizmu, na który cierpisz, a do którego nie chcesz się przyznać. Jeśli bliskie Ci osoby zwracają Ci na ten fakt uwagę, nie lekceważ tego, zwłaszcza że przeżywane przez Ciebie sny dowodzą, że nie jest to mały problem.

Sen o sprzedawaniu może również być powiązany z sytuacją życiową w której musisz sprzedać coś czego nie chcesz się pozbywać. Często powodem tego może być trudna sytuacja finansowa, konieczność zebrania na coś pieniędzy itd.

Myślisz o otworzeniu biznesu, który będzie polegać na sprzedaży towarów bądź usług? Może jest to jakiś znak? Cały świat opiera się na wymianie towarów i usług, jeśli dobrze wszystko zaplanowałeś może warto się za to wziąć. Rynek jest tak obszerny, że każdy powinien sobie w nim znaleźć odrobinę miejsca dla siebie.

Pozostańmy w kontakcie

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swoim Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania daj nam znać w komentarzu, postaramy się na wszystkie odpowiedzieć. Jeśli nie udało Ci się znaleźć odpowiedzi w tym artykule na nurtujące Cie pytania skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji na naszym portalu. Wyszukiwarka znajduje się w prawym górnym rogu naszego serwisu.

Dodatkowo mogą Cie zainteresować interpretacje o podobnej tematyce: Targ, Hala targowa, Sprzedawać.