Ucieczka sprzed ołtarza

Jeśli uciekasz sprzed ołtarza, zostaniesz uznany za osobę niegodną zajmowanego stanowiska przez znaczące osoby zamężne i żonate oraz narazi to na szwank Twoje dobre imię. Dla osób w stanie wolnym taka ucieczka to zapowiedź rozczarowań w miłości i niewierności mężczyzn.

We śnie udało ci się uciec sprzed ołtarza? Marzenia nie zostaną spełnione, a oczekiwania zostaną zniszczone. Ta sama fabuła odzwierciedla próbę uniknięcia zobowiązań i zmian z własnej inicjatywy. Interpretacja snów pomoże zrozumieć, dlaczego śni Ci się takie nieoczekiwane zachowanie.

Postanowiłeś we śnie uciec od ślubu? Po takim śnie lepiej jest, aby ludzie z rodziny porzucili złe nawyki i głupie wybryki. Jeśli nie masz rodziny, książka ze snami przewiduje smutki i zerwanie związków

Po co śnić o ucieczce sprzed ołtarza? We śnie jest to symbol potrzeby lub możliwości uwolnienia się. Czy marzyłeś o ucieczce? Interpretacja snów uważa, że boisz się i celowo unikasz odpowiedzialności. Obraz odzwierciedla także chęć ukrycia się przed ludźmi, pozbycia się konwencji, wspomnień. Możesz zobaczyć fabułę, której dotyczy świadoma próba powrotu do poprzedniego rytmu, stylu życia. Jeśli w nocy nie wiedziałeś, gdzie i dlaczego uciekasz, w prawdziwym życiu wystąpiły poważne zobowiązania finansowe.

We śnie musiałeś uciec od własnego ślubu? Podjąłeś złą decyzję, ponieważ jeszcze bardziej pogrążyłeś się w kłopotach. Śniłeś o tym, jak uciekasz od własnego ślubu? Sennik online uważa, że celowo unikasz nadchodzącej rozmowy. Lepiej jest rozwiązać wszystko na raz, w przeciwnym razie nastąpią złe wydarzenia.

Śniłeś o tym, że wybranemu udało się uciec z wesela z rywalem lub nieznajomym? W rzeczywistości może się wiele zmienić w Twoim życiu. Gdyby sami próbowali uciec, ale ciągle wracali we śnie do ołtarza, oznacza to, że dobre zmiany nie nadejdą wkrótce, bez względu na to, jak bardzo się starasz.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.