Mgła we śnie ukazuje niejasności i wątpliwości trapiące człowieka.

Motyw błądzenia we mgle jako symbol senny

Jeśli śni się Tobie scena, w której przedzierasz się przez gęstą mgłę, może to oznaczać, ze na co Dzień walczysz z wątpliwościami dotyczącymi różnych spraw życia osobistego. Mogą one dotyczyć związku, który z dnia na Dzień jest dla Ciebie coraz mniej satysfakcjonujący lub dotyczyć relacji z najbliższymi osobami (szczególnie z rodziną), które nie są dla Ciebie do końca jasne. Mogą być też odwołaniem się do ostatnio przeżytych sytuacji, których byłeś uczestnikiem, a których do końca nie rozumiesz.

Mgła we śnie oznacza również wewnętrznie przeżywany mrok – może śnić się osobom znajdującym się aktualnie w depresji, które niechętnie podejmują jakiekolwiek codzienne czynności.

Taki sen może również oznaczać zagubienie w prawdziwym życiu, może to zarówno tyczyć się życia prywatnego jak i zawodowego. Przede wszystkim może to odzwierciedlać stan psychiczny z którym śniący męczy się na co dzień. Po dłuższym czasie utrzymywania się takiego stanu osoba może nawet w najbardziej skrajnych przypadkach potrzebować pomocy specjalisty. Taki stan utrzymywany długo może doprowadzić nawet do załamania nerwowego.

Dlaczego sen z motywem zabłądzenia i mgły jest tak ważny?

Zawsze warto chociażby skonsultować swój stan ze specjalistą. Wystarczy nawet konsultacja z lekarzem pierwszego kontaktu. Niestety stany depresyjne często wymagają terapii, a w niektórych przypadkiem również leków.

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen.

Mogą Cie również zainteresować inne interpretacje snów. Na przykład: Mgła, chodzić we mgle