Mgła we śnie ukazuje niejasności i wątpliwości trapiące człowieka. Jeśli śni się Tobie scena, w której przedzierasz się przez gęstą mgłę, może to oznaczać, ze na co Dzień walczysz z wątpliwościami dotyczącymi różnych spraw życia osobistego. Mogą one dotyczyć związku, który z dnia na Dzień jest dla Ciebie coraz mniej satysfakcjonujący lub dotyczyć relacji z najbliższymi osobami (szczególnie z rodziną), które nie są dla Ciebie do końca jasne. Mogą być też odwołaniem się do ostatnio przeżytych sytuacji, których byłeś uczestnikiem, a których do końca nie rozumiesz.

Mgła we śnie oznacza również wewnętrznie przeżywany mrok. Może śnić się osobom znajdującym się aktualnie w depresji, które niechętnie podejmują jakiekolwiek codzienne czynności. W takim przypadku, jeśli sen o mgle się powtarza a przygaszony nastrój trwa kilka tygodni należy bezzwłocznie zwrócić się o specjalistyczną pomoc.

Jak interpretować sen?

Pamiętaj o tym, ze poprawna interpretacja snu wymaga analizy sytuacji w jakiej sen przedstawił mgłę oraz weryfikacji Twojego życia, co się w nim obecnie dzieje. Każdy sen może mieć różne znaczenie. Sen z udziałem mgły również można zinterpretować na kilka różnych sposobów. Co innego gdy we śnie chodzisz po łące we mgle, a co innego gdy w śnie uciekasz przed kimś we mgle i nie widzisz w którą stronę zmierzasz. Daj znam znać w komentarzu czy nasza interpretacja pozwoliła Ci zrozumieć sen.

Jeśli powyższe interpretacje nie są wystarczające skorzystaj z naszej wyszukiwarki interpretacji, która znajduje się w prawym górnym rogu strony. Spróbuj wyszukać takie frazy jak “chodzenie we mgle”, “mgła”, “bezradność”. Na pewno znajdziesz wiele przeróżnych artykułów 🙂

Jeśli mimo to nie znajdziesz żadnej interpretacji, która odpowie na wszystkie Twoje pytania zapraszamy do komentowania naszych artykułów. Mogą Cie również zainteresować artykuły o podobnej tematyce, na przykład: Odczuwać lęk, nieszczęście oraz strach. Dodatkowo również zapraszamy do kontaktowania się z nami poprzez stronę na facebooku.