Sen o altanie to dobry znak. Według sennika online altanę we śnie można zinterpretować jako schronienie, które daje Ci bezpieczeństwo ale Cię nie ogranicza. Altana we śnie może więc być metaforą do sytuacji życiowej, w której obecnie się znajdujesz. Los będzie Cię chronić przed podejmowanie złych decyzji a jednocześnie będziesz mieć szerokie perspektywy i wiele możliwości. Warto wykorzystać tak sprzyjający Czas do działania i stawiania czoła nowym wyzwaniom.

Altana wszystkim nam się kojarzy z pewnego rodzaju relaksem. W rzeczywistości oprócz tego, że przyjemnie można w niej spędzić czas, również ochroni nas przed deszczem. Oznacza to, że przy interpretacji snu, w którym przebywamy w takim “schronieniu” powinniśmy przemyśleć co się dzieje w naszym życiu. Bardzo możliwe, że jesteśmy w miarę bezpiecznej pozycji, aczkolwiek jej zmiana może narazić nas na niebezpieczeństwo.

Sam sen z altaną może również odwoływać się do tego, że dawno nie opiekowaliśmy się sobą. W dzisiejszych czasach każdy gdzieś pędzi, nikt nie ma na nic czasu. W wielu przypadkach całe życie opiera się tylko i wyłącznie o pracę. Niestety przez to tracimy zdrowie, a czasami również rodzinę i przyjaciół. Warto przemyśleć czy nie powinniśmy się zająć odpoczynkiem, wyjechać gdzieś. Nie trzeba brać całego urlopu, można chociażby wybrać się na weekend.

Daj nam znać co myślisz o artykule

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen.

Mogą Cie również zainteresować interpretacje o podobnej tematyce:

Picie herbaty, przebywanie w hotelu, hipnoza oraz Adam i Ewa.