Matka Chrzestna we śnie uosabia opiekę, pomyślność, wsparcie, powodzenie i szczęście. Jeśli w ostatnim czasie borykałeś się z jakimiś dylematami lub byłeś niespokojny to spodziewaj się korzystnego rozwiązania Twoich spraw ponieważ opatrzność nad Tobą czuwa. Chrzestna we śnie zapowiada pokonanie trudności. Sen, w którym pojawia się matka Chrzestna to symbol wsparcia losu i powodzenia w pokonywaniu problemów.

Możliwe, że w ostatnim czasie w Twoim prawdziwym życiu dzieją się rzeczy, które Cie przerastają. Może potrzebujesz czyjejś pomocy lub opieki? Spróbuj porozmawiać z kimś kto wiesz, że chce dla Ciebie dobrze.

Jak interpretować sny?

Zainteresowała Cie tematyka tego snu? Rozmyślasz nad tym dlaczego w Twoim śnie ukazał się motyw bycia matką chrzestną? Zostaw nam info w komentarzu! Ważną informacją jest to czy w prawdziwym życiu spodziewasz się jakiegoś chrztu w najbliższym czasie? Może masz być właśnie ojcem chrzestnym lub matką chrzestną? Zaleca się zapamiętanie snu z elementem bycia chrzestną, Twoje odczucia są bardzo ważne, ponieważ emocje są kluczem do odszyfrowania tej historii. Sen, w którym jesteś chrzestną / chrzestnym na chrzcie, może oznaczać wewnętrzną potrzebę opieki nad kimś. Ten symbol jest również świadectwem, że kiedyś Ty nie otrzymałeś opieki, której potrzebowałeś.

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzu. Z każdym komentarzem się zapoznamy i jeśli bedziemy w stanie, to na pewno Ci odpowiemy. Pamiętaj o czytaniu innych artykułów na łamach naszego portalu