Czarne Chmury we śnie mogą być zwiastunem nieprzyjemnych wydarzeń z powodu niewyjaśnionych spraw finansowych lub ostrzeżeniem przed pewnymi zachowaniami. Jeśli śniły Ci się czarne Chmury to postaraj się zachować ostrożność w kwestiach finansowych. Sen o czarnych chmurach ostrzega przed pochopnym pożyczaniem pieniędzy ? nawet przyjaciołom i rodzinie, ponieważ może to doprowadzić do kłótni i konfliktów.

Według autorów senników, czarne chmury we śnie są zwiastunami konfliktów i kłopotów. Wyjaśniając dlaczego ten obraz pojawia się w Twoim śnie, powinniśmy przypomnieć sobie naturę chmur i szczególnych momentów związanych z chmurami w Twoim śnie.

Tak więc szlachetna książka snów łączy taką wizję z podświadomą manifestacją strachu, poczuciem niepokoju, beznadziei. Obserwowanie gęstego, zamkniętego nieba we śnie jest wezwaniem do wykazania cierpliwości i siły charakteru w celu zwalczenia tymczasowych trudności.

Słońce zakrywane przez chmury

Zobaczyłeś we śnie jak czarne i burzowe chmury pokrywają słońce? Wskazuje to na wzrost negatywnych emocji w duszy śpiącej osoby, która może wylać się na innych z nutą konfliktu.

Żydowska książka snów ostrzega w przypadku takiego snu o zbliżającym się niebezpieczeństwie. Wśród czarnych chmur zobaczyłeś księżyc na niebie? Możliwe, że jest to zapowiedź drobnych kłopotów na froncie miłosnym, ale takie konflikty z ukochaną osobą są szybko rozwiązywane i zapominane. Śniłeś o czarnych chmurach ze srebrnymi wykończeniami? Możliwe, że Ci tęskno do łatwego życia, nie obciążonego ciężką pracą.

Zobaczyłeś czarne chmury w dzień? Możesz szykować się na otrzymanie nieprzyjemnych informacji. Jeśli we śnie gwiazdy zaglądały w niebo, możliwe, że masz za duże ambicje aby osiągnąć wysokie wyniki pomimo przeszkód.

Księga snów interpretuje sen w którym śniący widzi grube, ciężkie chmury jako znak intrygi i oszczerstwa wrogów.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.