Według sennika online sen o babci świadczy o tym, że wracają jakieś sprawy z przeszłości. Mogą to być różnego rodzaju niedokończone kiedyś, a wymagające załatwienia formalności, konflikty, które zrodziły się dawno, a teraz przyszedł odpowiedni Czas by zawrzeć rozejm lub innego rodzaju wydarzenia, których źródła lub przyczyn należy doszukiwać się w raczej odległej przeszłości. Rzecz może dotyczyć zarówno spraw rodzinnych jak i związanych z życiem zawodowym.

Sennik online mówi, że Babcia we śnie zapowiada, iż może pojawić się coś, o czym dawno zapomnieliśmy, lub w ogóle nie wiedzieliśmy nawet o istnieniu danej sprawy ponieważ miała miejsce zanim my pojawiliśmy się na świecie. Sen o babci wskazuje, że właśnie teraz pojawia się doskonały moment by tego rodzaju sprawy uregulować i uporządkować. Wiele senników uważa, że Babcia to symbol opiekunki, kogoś kto troszczy się o dobro potomstwa, dlatego gdy o niej śnimy może być to również zwiastunem narodzin w rodzinie.

Jeśli śnimy o własnej babci to zawsze dobra wróżba, nawet gdy niespecjalnie ją lubimy lub lubiliśmy- jeśli już odeszła. To znak, że mamy zapewnioną opiekę. Być może nie jesteśmy tego świadomi, ale dobre duchy nad nami czuwają i nie dadzą zrobić nam krzywdy.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.

Powyższy opis snu nie jest wystarczający? Skorzystaj z wyszukiwarki snu w prawym górnym rogu strony.