Ugięte ręce często pojawiają się w snach osób, których stosunki towarzyskie nie układają się pomyślnie ale nie z ich winy. Sen o ugiętych rękach mówi, że nie warto obwiniać się z powodu tarć towarzyskich, wszystko ułoży się pomyślnie a śniący nie ma większego wpływu na rozwój sytuacji.

Ugięte ręce możemy mieć podczas różnych czynności. Sennik wprost mówi o tym, że dużą rolę odgrywa co się wokół nas dzieje. Jaką czynność wykonujemy we śnie itd. Może być tak, że masz ugięte ręce podczas modlitwy. Będzie oznaczać to, że masz jakieś nierozwiązane problemy, które chciałbyś z siebie wyrzucić. Śniłeś o uginaniu dłoni z ciężarkami na siłowni? Bez wątpienia oznacza to, że masz niezrealizowane marzenia. Czasami wystarczy tylko zabrać się do roboty i je zrealizować.

Ugięte ręce we śnie symbolizują działanie, inicjatywę, interwencję, pracę lub kształtowanie swojego życia i twórczą moc. Ręce są czymś, co od wieków pozwala człowiekowi pracować a przez to kierować życiem. Oznaczają moc i władzę. Sen o rękach jest więc wyrazem siły i mocy, zdarza się ludziom, którzy są na etapie życia kiedy biorą sprawy we własne ręce, podejmują odważne decyzje i nie boją się podjąć ryzyka. Sen o rękach mówi, że każde odważne działanie zostanie nagrodzone powodzeniem i sukcesem.

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.