Ręce we śnie symbolizują działanie, inicjatywę, interwencję, pracę lub kształtowanie swojego życia i twórczą moc. Ręce są czymś, co od wieków pozwala człowiekowi pracować a przez to kierować życiem. Oznaczają moc i władzę. Sen o rękach jest więc wyrazem siły i mocy, zdarza się ludziom, którzy są na etapie życia kiedy biorą sprawy we własne ręce, podejmują odważne decyzje i nie boją się podjąć ryzyka. Sen o rękach mówi, że każde odważne działanie zostanie nagrodzone powodzeniem i sukcesem.

Puste ręce – symbolika senna

– mogą symbolizować stratę i niepowodzenie. Sen o pustych dłoniach ostrzega przed zbyt ryzykownymi działaniami i pochopnymi decyzjami, które mogą doprowadzić do tego, że zostaniesz z niczym

Brudne ręce w marzeniach sennych

– sen o brudnych dłoniach to dobry sen. Brudne dłonie we śnie symbolizują człowieka, parającego się ciężką pracą, który ni niedalekiej przyszłości będzie się cieszył owocami swojej pracy.

Inne popularne sny o rękach

– sen o czystych dłoniach reprezentuję prostolinijność oraz niewinność śniącego

– sen o złączonych dłoniach to zapowiedź miłości, związku a nawet małżeństwa. Jeśli jesteś w związku to spodziewaj się pogłębienia więzi jeśli, jesteś osobą poszukującą miłości spodziewaj się, że spotkasz kogoś na swojej drodze.

– Sen, w którym widzisz głaszczące, dotykające dłonie odzwierciedla zmysłowość śniącego a także tęsknotę za cielesnymi doznaniami. Jest to symbol delikatności i ciepła.

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.