Fantazjować we śnie znaczenie | Sennik Online

Fantazjowanie we śnie wskazuje na marzycielską postawę oraz brak krytycyzmu ze strony. Sen może wskazywać na to, że osoba śniąca często manipuluje i przekłamuje rzeczywistość, przedstawiając różnego rodzaju sytuacje, w sposób korzystny dla siebie.

Gdy śnisz o tym, że snujesz senne fantazje, świadczy to o Twoim ryzykownym działaniu w życiu realnym. Uważaj, bo konsekwencje Twoich czynów mogą negatywnie wpłynąć zarówno na jakość Twojego życia, jak i Twoją przyszłość.

Jeśli śnisz o tym, że fantazjujesz na temat swojej przyszłości, oznacza to, że z optymizmem i nadzieją patrzysz, co przyniesie Ci życie. W negatywnym kontekście może to wskazywać na beztroskie i naiwne zachowanie osoby śniącej. Niestety Twoja skłonność do przesadzania i koloryzowania nie przyniesie Ci nic dobrego.

Zwróć uwagę na to, co i komu mówisz! To odpowiedni moment, abyś w końcu zaczął myśleć racjonalnie. Kiedy w marzeniu sennym dostrzegasz osobę, która fantazjuje, oznacza to, że w życiu osoba z Twojego bliskiego zwróci się do Ciebie z dosyć niecodzienną prośbą, którą niestety trudno będzie Ci spełnić.

Przyśniło Ci się, że ulegasz fantazjom innych osób? Potraktuj ten sen jako ostrzeżenie przed lekkomyślnym działaniem, które może przysporzyć Ci wielu problemów – na różnych płaszczyznach życia. Natomiast, jeżeli w Twoich snach pojawiają się fantazje erotyczne, wskazuje to na ukryte pragnienie oraz żądze.

Sen ten może sugerować na samotność oraz pustkę, która obecnie wypełnia życie osoby śniącej. Fantazje erotyczne o partnerze dostrzegane w marzeniach sennych, sugerują do odbycia szczerej rozmowy z drugą połówką celem zażegnania konfliktu i wyjaśnienia drobnych nieporozumień. Kiedy we śnie fantazjujesz o nieznajomym, świadczy to o poczuciu winy wobec swojego partnera, co prawdopodobnie wynika z Twojego nieszczerego zachowania.