Toaleta to bardzo ciekawy symbol senny i dobra wróżba dla śniącego. Sen o toalecie można interpretować na dwa sposoby. Po pierwsze Toaleta we śnie często odzwierciedla ciemną stronę osobowości śniącego. Toaleta będąc miejscem gdzie zbierają się brudne, niepotrzebne odpadki symbolizuje we śnie nieprzyjemne wspomnienia i tajemnice śniącego. Uosabia podświadomość gromadzącą niemiłe, bolesne lub wstydliwe przeżycia jak również aspekty naszego ?ja?, których nie akceptujemy i nie lubimy.

Sny z widokiem toalety – symbolika

Jednocześnie Toaleta we śnie symbolizuje oczyszczenie i ulgę. Sen o toalecie jest zazwyczaj katalizatorem, sposobem na wyrzucenie z podświadomości myśli, odczuć czy wspomnień, które ciążą śniącemu. Osoba, która we śnie korzysta z toalety może się spodziewać, że jej życie oczyści się z obciążających problemów takich jak toksyczne osoby, toksyczne związki, poczucie winy lub napięte sytuacje. Sen o toalecie zwiastuje pozbycie się problemów, nieprzyjemności i ciążących nam sytuacji. Sny o toalecie często dotyczą oczyszczenia na poziomie emocjonalnym lub uczuciowym tak więc zwiastują pewnego rodzaju wewnętrzne odrodzenie, nowy Początek bez obciążeń i dobry Czas na życiowe zmiany.

Dla niektórych osób sen o toalecie to zwiastun nadchodzących zmian w życiu. Nadszedł czas, aby się pozbyć wszystkiego co jest stare i niepotrzebne. Warto wykonać porządki nie tylko w domu, ale również w sferze emocjonalnej. Negatywne emocje, które kontrolowały Twoim życiem muszą zniknąć raz na zawsze, a Ty musisz odzyskać pełnię kontrolę nad swoimi sprawami.

Korzystanie z toalety poza domem i inne motywy, które mogą pojawić się w snach

Miałeś sen, że korzystasz z toalety poza domem? Korzystanie z publicznej toalety, może symbolizować wstyd. W prawdziwym życiu jesteś zmuszany, do robienia czegoś co Ci się nie podoba. Jeśli nie wyznaczysz granicy i nie skonfrontujesz tego, to będziesz dalej wykorzystywany w realizacji czyichś celów.

Korzystanie z toalety w pracy, może być oznaką przemęczenia i wypalenia zawodowego. Jeśli czujesz, że wybrałeś złą karierę, warto się zastanowić czy nie lepiej poszukać innego zawodu. W międzyczasie zaplanuj sobie urlop, żebyś na spokojnie mógł przemyśleć tę decyzję.