Kobieta, która śni o zielonej sukience to osoba optymistyczna, pełna nadziei i wiary, żyjąca w harmonii, zgodnie z naturą, kochająca zwierzęta, potrafiąca słuchać innych. Może Ona mieć też tendencję do zmienności nastroju, melancholii i niestabilności emocjonalnej. Jeśli kobieta śni o tym, że nosi zieloną sukienkę to może spodziewać się zmiennych klimatów w miłości.
Kobieta, która śni o tym, ze dostaje w prezencie zieloną sukienkę to może obawiać się zdrady ze strony ukochanego – jej mężczyzna może nie być do końca zdecydowany w kwestii swoich uczuć popadając ze skrajności w skrajność.
Mężczyzna, który widzi we śnie kobietę w zielonej sukni powinien uważać czy dobrze zna swoją wybrankę ponieważ pod pozorem spokojnej harmonijnej osobowości może się kryć kobieta mająca tendencję to materializmu i nielojalności.

Dla młodej osoby taki sen jest zwiastunem, że niedługo wyruszysz w długo upragnioną podróż. Młoda dama będzie miała okazję poznać ciekawego i atrakcyjnego mężczyznę, z którym nawiąże dłuższą relację.

W pracy czekają na Ciebie nowe zyski i możliwości. Być może wkrótce pozyskasz wpływowego kontrahenta lub osiągniesz kolejne cele biznesowe. Jeśli zastanawiasz się nad zmianą kariery, teraz jest najkorzystniejsza ku temu okazja, żeby coś zmienić.

Co oznacza kupowanie zielonej sukienki we śnie? Jest to oznaka sukcesu i spełnienia pragnień. Starasz się najlepiej wykorzystywać każdy dzień i los Ci się uśmiecha. Masz ciepłe relacje w swoim związku i chętnie podejmujesz się nowych wyzwań.

Niekorzystnym znakiem jest sprzedaż zielonej sukienki. Taki sen mówi, że masz wiele nieprzemyślanych wydatków przez co czekają na Ciebie problemy finansowe. Warto ograniczyć wyjścia na zakupy w galeriach handlowych i nie ulegać impulsywnym zakupom. Oszczędzanie jest kluczem do sukcesu.

Założenie zielonej sukni do pracy zwiastuje szacunek wśród kolegów i współpracowników. Twoja ciężka praca się popłaci, a inni skorzystają z Twojego doświadczenia. Nie bój się prosić o premie lub awans, gdyż jak najbardziej będzie to zasłużone.