Trzęsawisko we śnie symbolizuje Lęk przed jakimiś nadchodzącymi zdarzeniami. Jeśli przytrafił ci się sen o trzęsawisku najprawdopodobniej znajdujesz się aktualnie w swoim życiu w momencie, w którym konieczne jest podjęcie jakiejś bardzo konkretnej decyzji. Może to wywoływać stan napięcia i na skutek wahań czy wątpliwości wiążących się z daną sprawą poczucie bezradności.

Sen z widokiem trzęsawiska i jego różne motywy

Wiele osób próbuje stwarzać analogie pomiędzy bagnami / trzęsawiskiem a swoim życiem. Ma to uzasadnienie w przypadku gdy osoba boi się, że jakikolwiek jej krok do przodu może oznaczać porażkę. Takie lęki często mają osoby działające na pograniczu prawa. Obawiają się, że jakimś swoim działaniem mogą się np. narazić na odkrycie swoich nie do końca legalnych działań lub zwrócić na siebie uwagę organów kontrolujących.

Sen o brnięciu przez Trzęsawisko wskazuje, że na twoje poczynania wpływa wiele silnie oddziaływających czynników z zewnątrz i aby osiągnąć cel musisz wziąć je wszystkie pod uwagę. Pamiętaj, że są to czynniki ograniczające, ale nie uniemożliwiające Ci działanie. Warto po prostu działać spokojnie i uważnie.

Jak interpretować taki sen i czy powinniśmy się go obawiać?

Należałoby zacząć od tego w jakim kontekście w Twoim śnie występuje trzęsawisko. Czy Ty chodzisz po trzęsawisku? A może jesteś świadkiem tego jak ktoś inny chodzi po trzęsawisku i obawiasz się o niego? Jeśli tak to czy osoba ta jest Ci znana?

Jeśli to Ty chodzisz po trzęsawisku zastanów się, czy w Twoim prawdziwym życiu zbliża się jakaś sytuacja, która może dla Ciebie stwarzać jakiekolwiek niebezpieczeństwo? Może czegoś się obawiasz?

Spodobał Ci się nasz artykuł? Masz pytania? Komentuj!

Jeśli masz jakieś pytania to daj nam znać! Odpowiemy gdy tylko będzie to możliwe!

Jeśli ten artykuł nie odpowiedział na Twoje pytania skomentuj lub skorzystaj z naszej wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Pozwoli Ci ona odszukać interesujące Cie frazy nie tylko w tytułach, ale również w treści naszych artykułów.