Zadowolenie we śnie znaczenie | Sennik Online

Śniło Ci się zadowolenia? To znaczy, że w najbliższym czasie Twoje sprawy będą się Układać gładko a Ty będziesz emanować szczęściem i radością. Wszystkie dziedziny życia przyniosą Ci Zadowolenie i radość.

Psychologowie mówią, że sny są odzwierciedleniem naszego stanu emocjonalnego. I jest to postrzegane na dwa sposoby. Na przykład, w jaki sposób śpiący traktuje nas jako szczęśliwych? Może to świadczyć o tym, że w naszym życiu zdarzają się przyjemne wydarzenia, których chętnie doświadczamy we śnie. Może to być rozwój osobisty lub zawodowy, albo niedawna miłość i przyjaźń.

Druga wersja jest dokładnie odwrotna. A to oznacza, że nasze ciało jest tak zmęczone spadaniem na ciebie kłopotów i zmartwień, że przyjemność i zadowolenie dostaje się we śnie. Ponadto, sen o byciu zadowolonym mówi nam, że nie jesteśmy gotowi zaakceptować otaczającej nas rzeczywistości. W prawdziwym życiu możesz doświadczyć pewnych lęków i niepokojów. Jednak niezależnie od Twojej pozycji w rzeczywistości, bycie zadowolonym we śnie jest przydatne, ponieważ w tym czasie ciało produkuje serotoninę (zwaną też „harmonią szczęścia”).

Zgodnie z innymi przekonaniami, w naszych snach otrzymujemy pewne znaki, które ostrzegają nas o przyszłych wydarzeniach. Na przykład, według wielkiej księgi snów – być zadowolonym we śnie, oznacza, że wkrótce łono nieprzyjemnych zdarzeń spadnie na twoją głowę, ale wyjdziesz z tej sytuacji z godnością.

Zwróć szczególną uwagę na to, kto lub co otaczał cię podczas snu. Jaka osoba lub wydarzenie sprawiły, że poczułeś się zadowolony? Na przykład, uczucie bezprecedensowego zadowolenia może przynieść ulgę we śnie. A to oznacza, że twoja seksualność jest satysfakcjonująca w prawdziwym życiu. Jeśli stan zadowolenia w twoich snach daje ci miłość, to będziesz miał dobre czasy. Kiedy zaśniesz, pomyśl o tym, co dobre, a w twoim śnie pojawi się kawałek bezprecedensowego szczęścia. Przeanalizowawszy swoje marzenia, być może będziesz w stanie zrozumieć, jak być zadowolonym w swoim prawdziwym życiu.