Trąba słonia we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o trąbie słonia mówi, że dzięki zmianie myślenia skończą się Twoje problemy. Trąba słonia we śnie symbolizuje subiektywność odczuć i postrzegania świata, dlatego sprawy, które wcześniej Cię irytowały i martwiły przestaną stanowić kłopot jeśli spojrzysz na nie w inny sposób.

Śniłeś we śnie o trąbie słonia? Okazuj cierpliwość, spokój i zdobądź odpowiednie stanowisko w pracy. Słoń, który tańczy, ostrzega: zadłużysz się.

Majestatyczny i niespieszny gigant symbolizuje doświadczenie, uznanie, rozwagę. Jednocześnie jest to oznaka gruboskórności i nieczułości.

Obecność słonia we śnie jest oznaką poprawy warunków życia, ale sennik online zaleca się osobom podatnym na wpływy innych, uważać. Zdecydowanie warto zwrócić uwagę, jakiego koloru był słoń lub jego trąba, we śnie:

  • Różowy – poszukiwanie duchowe, rozwój.
  • Czerwony – niekontrolowane emocje, złość.
  • Złoty – harmonia, szczęście, bogactwo.
  • Niebieski – zrozumienie, pokora.
  • Ciemny granat – realizacja pomysłów.
  • Zielony – zysk, długa podróż.

Według sennika online, trąba słonia gwarantuje awans w niedalekiej przyszłości. Ale jeśli zwierzę rzuciłoby się na ciebie we śnie, nastąpi nieszczęście, wielki kłopot. Stado słoni oznacza nabycie długo oczekiwanego bogactwa.

Ponadto sennik online podejrzewa, że w snach kobiecych, słoń kojarzy się z mężczyzną i intymnym kontaktem, zaś w snach męskich wiąże się z wypłacalnością w łóżku i marzeniami o mocy, stabilności. Ten, kto widział słonia w nocy, według sennika online, skorzysta na komunikacji z potężną osobą.

Dlaczego mogła Ci się przyśnić trąba słonia? Ciężko pracowałeś, dzięki czemu czeka na ciebie zasłużona nagroda i dobre perspektywy. Całe stado słoni jest utożsamiane z wiernymi przyjaciółmi, którzy pomogą w trudnych czasach. Jeśli śniłeś o dwóch słoniach, księga snów online prorokuje: szczęście się podwoi. Para słoni jest szczególnie dobrym znakiem dla biznesmenów. Niedługo Twoje zyski będą dwa razy większe. Możliwe również, że spotka Cie niedługo owocne spotkanie z kimś na stanowisku kierowniczym lub dochodowym.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz udostępniania ich na portalach społecznościowych.