Dotykać obcą osobę we śnie znaczenie | Sennik Online

Dotykać obcą osobę oznacza podświadomie pragniesz kontaktu fizycznego z tą osobą lub po prostu jest Ci bliska pomimo tego, że jej nie okazujesz swoich ciepłych uczuć.

Sen o dotykaniu obcej osoby wyraża tęsknotę za kimś. Jeśli śni Ci się, że dotykasz obcą osobę to być może podświadomie pragniesz kontaktu fizycznego z tą osobą lub po prostu jest Ci bliska pomimo tego, że jej nie okazujesz swoich ciepłych uczuć.

Dotykać obcą osobę również może oznaczać, że potrzebujesz uwagi kogoś, kogo nie znasz. Często tak jest, gdy człowiek czuje się bardzo samotny. Wtedy potrzebuje kogokolwiek.

Również tak można interpretować sen w którym widzisz zamiast drugiego człowieka jakiegoś ulubionego zwierzaka. Ważne żeby był to zwierzak, którego znasz. Może być to kot, pies, cokolwiek kochasz.

Jeśli śniło Ci się, że było na odwrót, to znaczy, że to Ty komuś niosłeś otuchę, wsparcie. Jest to znak, że czeka Cie bardzo pozytywny dzień po którym będziesz czuć się spełniony. Często nam brakuje takiej drugiej osoby, która by potrzebowała naszej pomocy. Jest to bardzo ważne ponieważ udzielenie komuś pomocy często niesie ze sobą wielką pozytywną energię, która pozostaje w nas na długi czas.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu. Zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.

Powyższy opis snu nie jest wystarczający? Skorzystaj z wyszukiwarki snu w prawym górnym rogu strony.