Jeśli śniła Ci się Tabletka lub Tabletki to spodziewaj się dobrej passy w istotnych dla Ciebie dziedzinach.

Symbolika tabletki w snach – sennik

Tabletka we śnie symbolizuje mobilizację i przypływ energii a także sprzyjające okoliczności, które pozwolą Ci realizować Twoje plany.

Co oznacza sen, w którym połykałam tabletki? Dzięki wysiłkowi i mobilizacji, możesz zakończyć ważne dla Ciebie sprawy. Najbliższy czas będzie szczególny korzystny w realizacji swoich planów, nawet tych bardziej ambitnych. Warto także jest poprosić osoby najbliższe do pomocy, gdyż mogą mieć znaczący wkład w rozwiązaniu Twoich problemów.

Dlaczego śniło mnie się, że wypluwam tabletkę? W rzeczywistości jesteś osobą niezależną, którą wie czego chce od życia. Masz w zwyczaju ignorowanie rad innych i lubisz mieć ostateczne zdanie w każdym sporze. Taka postawa jest niekiedy pożądana w miejscu pracy i rozwijaniu własnej kariery zawodowej. Natomiast jeśli oczekujesz zdrowych relacji z drugą osobą, to należy nauczyć się chodzić na kompromis i brać do serca uwagi najbliższych.

Kupowanie lub widok przeterminowanych leków – znaczenie snów

Kupowanie tabletek w aptece, co może oznaczać? Możliwe, że potrzebujesz jeszcze czasu, żeby dorosnąć i znaleźć swój właściwy kierunek działania. Taki sen może mieć szczególne znaczenie jeśli jesteś osobą zagubioną, która czuje brak wsparcia ze strony bliskich. Pamiętaj, że nie jesteś sama w swoich problemach i istnieją ludzie, którzy są gotowi Ci pomóc. W przypadku jeśli nie jesteś w stanie się otworzyć na innych, to rozważ żeby porozmawiać o swoich problemach z psychologiem. Jego niezależna opinia dla wielu osób okazuje się bardzo pomocna.

Śniły mi się przeterminowane tabletki, jaki to ma sens? W rzeczywistości jesteś otoczona przez toksyczne lub kłamliwe osoby. Nie wszyscy są Twoimi przyjaciółmi, a niektórzy są przesiąknięci zawiścią. Wkrótce otrzymasz okazję, żeby nie tylko się przekonać kto jest Twoim prawdziwym przyjacielem, ale także kto go udaje.

Dla osoby przedsiębiorczej taka wizja może sugerować, że wkrótce nieoczekiwanie znajdziesz rozwiązanie na swoje problemy finansowe i kadrowe.