Flaszka we śnie znaczenie | Sennik Online

Flaszka we śnie symbolizuje zamiłowanie do alkoholu, skłonność do uzależnień i może zwiastować kłopoty z nimi związane. Jeśli śniła Ci się pusta Flaszka to spodziewaj się, że z powodu swojej skłonności do przekraczania pewnych granic możesz mieć kłopoty.

Picie podczas uroczystości we śnie może oznaczać, że czujesz się dobrze w związku z decyzją, którą ostatnio podjąłeś. Natomiast nadmierne picie bez wątpienia związane z tym, że możesz mieć jakieś negatywne myśli na swój temat. Alkohol pity w barze może oznaczać, że czujesz się po prostu szczęśliwy w obecnym okresie swojego życia. Picie białego wina we śnie oznacza spokojny okres w życiu, natomiast spożywanie czerwonego wina ostrzega przed osobistymi pragnieniami i przyjemnościami, ponieważ mogą one wywołać niespodziewane skutki i skandale.

Czasami jednak interpretacja snu nie musi być skomplikowana i ta sama czynność zarówno we śnie jak i na jawie może oznaczać to samo. Przykładem jest chociażby wcześniej już wspomniane picie trunku z kobietą, sugeruje ono intymną relację 🙂

Pić we śnie w towarzystwie bogato ubranych ludzi. Mimo częstych rozczarowań w prawdziwym życiu, nie przestajesz próbować osiągnąć tego co sobie postanowiłeś. Według sennika online z powodu presji, której obecnie doświadczasz, będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i pragnienia.

Niestety samo ucztowanie może również mieć interpretacje o wydźwięku negatywnym. Taki sen bez wątpienia związany z naszymi kompleksami względem sylwetki. Często osoby, które lubią po prostu jeść, chciałyby żeby ich sylwetka lepiej się prezentowała. Niestety nie wiedzą co z tym zrobić. W dzisiejszych czasach gdy człowiek uruchomi komputer i wpisze w wyszukiwarce “jak schudnąć. Zobaczy tyle różnych artykułów, że koniec końców sam nie będzie wiedzieć co ma ze sobą zrobić. Warto w takim przypadku skorzystać z pomocy specjalisty.

Śniłeś o innej osobie, która rozlewa flaszkę do kieliszków, a następnie popijasz trunek – wkrótce pomoże Ci bliski przyjaciel lub krewny. Być może ominą Cię wszystkie przeszkody na drodze do osiągnięcia celu.

Śniło Ci się, że pijesz flaszkę w samotności – swoimi marzeniami możesz zniszczyć przyjaźń, która przetrwała ponad tuzin lat. Pomyśl o tym i zdecyduj, co jest dla Ciebie ważniejsze: przyjaźń czy własne marzenia.