Telefon we śnie jest symbolem komunikacji pomiędzy ludźmi. To w jaki sposób rozmawiasz przez Telefon we śnie odzwierciedla twoje aktualne relacje z ważnymi dla ciebie osobami.

Znaczenie snów, w których rozmawiamy przez telefon

Jeśli Rozmowa jest radosna i wywołuje w tobie pozytywne uczucia to znaczy, że twoja komunikacja z najbliższymi jest w najlepszym porządku.

Jeśli śni ci się, że nie możesz się porozumieć lub uczestniczysz w telefonicznej kłótni to znaczy, że masz trudności z porozumieniem się i powinieneś więcej uwagi poświęcić temu, jak komunikujesz swoje emocje i potrzeby. Być może wiele twoich obecnych problemów wynika z faktu, że nie potrafisz Znaleźć wspólnego języka z bliskimi ci osobami.

Jeśli śni ci się, że ktoś przerywa połączenie lub rzuca słuchawką to być może obawiasz się odrzucenia lub braku akceptacji.

Próbujesz odebrać nadchodzącą rozmowę, ale urządzenie wciąż dzwoni, pomimo tego, że już odebrałeś połączenie? Prawdopodobnie czekasz na bardzo ważny telefon w prawdziwym życiu i obawiasz się, że przegapisz połączenie.

Inne motywy rozmowy telefonicznej. Co mówi o nich sennik?

Śniło Ci się, że rozmowa została zakończona po kłótni z dziewczyną? Dodatkowo to ona rzuciła słuchawką? Bardzo możliwe, że w Twoim związku coś w najbliższym czasie się pogorszy. Pamiętaj o tym, że o związek trzeba dbać. Nic się samo nie dzieje bez przyczyny. Jeśli się pogarsza to znaczy, że mogłeś / mogłaś coś zaniedbać i trzeba poprawić.

Czy śniło Ci się, że rozmowa telefoniczna została przerwana z powodu problemów technicznych? Wkrótce Twoje relacje z kimś mogą ulec pogorszeniu. Musisz popracować nad swoją komunikacją w prawdziwym życiu. Taki sen może też wskazywać, że coś utrudnia komunikację z Twoją drugą połówką. Być może rodzina lub znajomi za bardzo mieszają się w wasze sprawy? Może praca zabiera zbyt dużo czasu i nie masz chwili dla najważniejszej osoby w swoim życiu?

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzu. Z każdym komentarzem się zapoznamy i jeśli bedziemy w stanie, to na pewno Ci odpowiemy.