Sen o mafii to zły omen. Jeśli śniła Ci się Mafia to czekają Cię zmartwienia. W krótkim czasie ktoś Cię zirytuje lub wciągnie w intrygę bez Twojej chęci udziału. Musisz uzbroić się w cierpliwość i przeczekać ten niekorzystny okres w Twoim życiu. Nie na wszystkie sytuacje oraz wydarzenie będziesz miał wpływ.

Sen o mafii zapowiada kłopoty spowodowane przez osoby z Twojego otoczenia, znajomych, przyjaciół bądź rodzinę. Nie wykluczone, że będziesz rozwiązywać problemy spowodowane cudzą lekkomyślnością albo poniesiesz gorzkie konsekwencje cudzych błędów. To jest także okazja, żeby się przekonać kto jest Twoim prawdziwym przyjacielem, a kto tylko liczy na jakieś korzyści. Identyfikacja toksycznych osób w Twoim otoczeniu i odcięcia się od nich znacząco poprawi jakość Twojego codziennego życia.

Co znaczy sen dla młodej kobiety? Jeśli widziałaś swojego partnera jako członka mafii spodziewaj się, że wkrótce czekają was problemy uczuciowe. Poprzez komunikację i wzajemne zrozumienie będziecie w stanie wyjść z sytuacji obronną ręką. Nie dla każdego będzie to możliwe. Dla niektórych może być to czas na określeniu się w obecnym związku i gdzie widzicie wspólną przyszłość.

Dla osoby bezrobotnej taki sen, to oznaka, że wkrótce znajdziesz pracę, z której nie będziesz szczęśliwa. Poznasz ciekawych ludzi i otrzymasz szansę na zarobienie dobrych pieniędzy kosztem innych ludzi. Warto zadać sobie pytanie czy to jest kierunek, który chcesz obrać czy może warto znaleźć robotę, która jest spójna z Twoim sumieniem.

Jeśli planujesz w najbliższym czasie wakacje, to należy taką wizję traktować jako ostrzeżenie. Drobne niedopatrzenia mogą poważnie wpłynąć na jakość wyjazdu i Twój odpoczynek. Zrób listę rzeczy, które chcesz zabrać i przygotuj plan na sytuację awaryjną. Zachowaj zdrowy rozsądek szczególnie jeśli planujesz wyjazd samotnie za granicą.

Dla osoby przedsiębiorczej taki sen może być oznaką pogłębiających się długów. Twoje decyzje finansowe nie należały do najmądrzejszych i teraz będziesz musiał stawić czoła konsekwencjom.