Kadzidła we śnie znaczenie | Sennik Online

Kadzidła w marzeniach sennych wyrażają chęć pogłębienia wiedzy z zakresu rozwoju duchowego i religijnego. Mogą także wskazywać na konieczność dogłębnego przeanalizowania ważnych kwestii dotyczących życia codziennego.

Kadzidła pojawiające się w snach, zwiastują nadejście wielkich i pozytywnych zmian w życiu osobistym i zawodowym. Symbolizują spełnione nadzieje oraz boską opatrzność, jaka czuwa nad śniącym. Równie korzystną wróżbą jest ujrzenie w marzeniu sennym dymu z kadzidła. Symbol ten wróży spełnienie wszystkich życzeń, marzeń oraz ukrytych pragnień.

Palenie kadzidła we śnie symbolizuje wielką wewnętrzną przemianę. Już niedługo Twoje negatywne cechy takie jak chciwość, irracjonalny sposób myślenia, czy złość przekształcą się w rozwagę, miłość i współczucie. Sen, w którym trzymasz kadzidło w ręce, świadczy o Twoich wielkich ambicjach, silnej woli oraz upartości. Omen ten może wskazywać również na chęć osiągnięcia wewnętrznej harmonii oraz spełnienia. Jeżeli kadzidła trzyma osoba duchowna, oznacza to, że odczuwasz silną potrzebę wewnętrznego oczyszczenia oraz odkupienia swoich win i krzyw wyrządzonych innymi.

Gdy w marzeniu sennym wdychasz dym z kadzidła, to możesz być spokojny. Sen mówi o tym, że otaczają Cię dobrzy i szczerzy ludzie, których obecność pozytywnie wpływa na jakość Twojego życia. Przyjemny zapach kadzidła to bardzo dobra wróżba. Sen wieszczy szybkie i szczęśliwe rozwiązanie wielu problemów. Zapach kadzidła może także przywoływać śniącemu miłe wspomnienia z dzieciństwa. Z kolei nieprzyjemny zapach kadzidła, wróży problemy i zmartwienia.

Kiedy we śnie zobaczysz dużą ilość małych kadzidełek, oznacza to, że szczęście w najbliższym czasie będzie Ci sprzyjać. To dobry czas na załatwianie ważnych spraw oraz realizację zamierzonych celów. Małymi kroczkami uda Ci się osiągnąć upragniony sukces!