Obraz Matki Boskiej we śnie zwiastuje zmiany na lepsze, zwłaszcza w rodzinie i w miłości. Jeśli przytrafił Ci się sen, w którym widzisz Obraz Matki Boskiej spodziewaj się powrotu do zdrowia członka rodziny, poprawy sytuacji materialnej, szczęśliwego zakończenia trudnych spraw. Przyniesie to mnóstwo pozytywnej energii do działania, którą warto wykorzystać w celach samorealizacji i odpoczynku. To jest także idealna chwila na zacieśnianie relacji rodzinnych.

Co oznacza sen, w którym kupowałam obraz?

Taka wizja może wskazywać, że w rzeczywistości żyjesz pod dyktando innych osób. Potrzeba bycia akceptowaną powoduje, że zachowujesz się tak jak tego oczekują Twoja rodzina oraz przyjaciele. Taki stan rzeczy powoduje, że nie jesteś w stanie w pełni cieszyć się życiem i realizować własnych marzeń. Niekiedy jest to także oznaka, że zbyt wiele osób ma toksyczny wpływ na Twoją osobowość. W takiej sytuacji warto porozmawiać o swoich problemach z psychologiem, który pomoże Ci odnaleźć grunt pod nogami. Tylko w ten sposób będziesz w stanie podjąć świadome decyzje na temat swojej przeszłości.

Zniszczony obraz Matki Boskiej we śnie może być niekorzystnym znakiem. Taka wizja może zwiastować bowiem problemy finansowe i uszczerbek na majątku. W najbliższym czasie warto zadbać o swoje finanse, bo nigdy nie wiadomo kiedy ekstra gotówka będzie potrzebna. Przeanalizuj swoje nawyki zakupowe i nie ulegaj impulsywnym wydatkom. Nie wszystko co kupujesz jest potrzebne Ci w danej chwili. Osoby przedsiębiorcze powinny także uważać na obce osoby, które obiecują szybki zysk. Nie tylko możesz stracić pieniądze, ale także popaść w konflikt z prawem.

Co może oznaczać sen, w którym otrzymałaś obraz w prezencie?

Taka wizja może symbolizować, że wkrótce może czekać na Ciebie odnowa duchowa i polepszone samopoczucie. W przypadku osób samotnych to także symbol rozkwitu życia towarzyskiego oraz romantycznego. Osobom duchowych radzi się odwiedź najbliższy kościół i pomodlić się za swoich bliskich. Teraz jest także dobra okazja aby zorganizować rodzinny obiad.