Sen o hipnozie to jasny Znak dla śniącego aby zaufać swojej intuicji w rozwiązywaniu problemów, sprawach dotyczących stosunków międzyludzkich oraz w podejmowaniu decyzji.

Jeśli śniło Ci się, że widzisz hipnotyzera, to spodziewaj się, że ktoś może zwróci się do Ciebie z prośbą o pomoc w rozwikłaniu swoich problemów, zdaj się wówczas na głos intuicji. Nawet jeśli logika przeczy Twoim przeczuciom, zrób to co podpowiada Ci Serce ponieważ racjonalne rozwiązania nie zawsze są najlepsze.

Sen w którym jesteśmy kontrolowani przez kogoś innego może zdarzyć się osobom, które mają “alergię” na kontrolę. Może być to objaw tego jak nieznośne są działania osób w naszym prawdziwym życiu, mające na celu ograniczenie naszej swobody w podejmowaniu różnych działań. Taka kontrola może mieć miejsce zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Hipnoza u wielu osób powoduje strach. Jest to swoją drogą ciekawym zjawiskiem, gdyż jest masa osób, które w hipnozę nie wierzą. Stety lub niestety jest również duża liczba osób, które w hipnozę wierzą i się jej obawiają. Strach i obawa może wynikać z tego, że przy pomocy hipnozy można wejść w zakamarki mózgu i wejść w posiadanie niektórych tajemnic. Niezależnie jednak od prywatnych opinii, faktem jest, że hipnozy używa się do leczenia.

Jesteśmy w kontakcie

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen.

Mogą Cie również zainteresować inne interpretacje o podobnej tematyce. Na przykład: Magia oraz Czarowanie