Sny o czarach są odzwierciedleniem wiary w moc sprawczą i inicjatywy śniącego.

Symbolika czarów w Twoich snach

Osoby, które widzą siebie we śnie jako czarodzieja często osiągają sukcesy dzięki własnym staraniom i pracy. Jeśli przytrafił Ci się sen o czarach to spodziewaj się dobrej passy, los będzie sprzyjał realizacji Twoich zamierzeń. Sen o czarach to dobra wróżba dla rozpoczynających nowe przedsięwzięcia. Jeśli widziałeś we śnie siebie jako czarodzieja to spodziewaj się przypływu energii i inwencji twórczej. Jeśli śniło ci się, ze obserwujesz czarodzieja to znak, ze za dużo myślisz i analizujesz zamiast działać.

Jeśli zyskałeś moce czarodzieja, to przygotuj się na zmianę planów i okoliczności. Taki sen oznacza pokusy, swobodną zabawę, wątpliwe przyjemności oraz beztroskość. Taki stan rzeczy prowadzi do zguby, dlatego pamiętaj, że wszystko jest dobry, ale tylko z umiarem.

Dla kobiety, która widziała siebie w roli czarodziejki, sennik przewiduje dobre zmiany. Koniec z nieszczęściem, otrzymasz możliwość wzięcia spraw w swoje ręce i lepszą samorealizację. Wykorzystaj ten dobry okres do spełnienia innych swoich planów. Dla niektórych dziewczyn taki sen, to również zapowiedź spotkania interesującego mężczyzny, z którym nawiążesz dłuższą relację.

Czarna magia lub polowanie na czarownice jako potencjale symbole senne

Uprawianie czarnej magii we śnie jest symbolem gniewu i frustracji. Być może nie wszystkie plany zostały zrealizowane bądź ich realizacja nie idzie tak szybko jak tego byś chciał. Dzięki swojej cierpliwości i wytrwałości będziesz w stanie pokonać wszelkie bariery. Nie bój się prosić o pomoc, szczególnie rodzinę i znajomych.

Śniło Ci się, że polowałeś na czarownicę we śnie? Wkrótce uda Ci się zdemaskować zdrajcę w swoim najbliższym środowisku. Bądź czujny na miłe słowa i pochlebstwa, bo nie zawsze będą szczere. Walka z czarownicami używając magii zwiastuje powodzenia w biznesie i pracy. Być może wkrótce otrzymasz długo oczekiwany awans lub premię.

W swoim śnie byłeś świadkiem użycia czarów? Bądź ostrożny z nieznajomymi ludźmi. Ich zamiary nie zawsze będą uczciwe.