Ryba lub Ryby we śnie mogą mieć wiele znaczeń.

Jakim symbolem sennym jest ryba?

Ryba jest to symbol opieki i pierwiastka Boskiego. Jeśli śniła Ci się Ryba lub ryby, to znak, że ktoś nad Tobą czuwa i ma Ciebie w swojej opiece. Dzięki temu nie będziesz Cierpieć z niedostatku i braku pieniędzy. Ryba to siła wyższa, która symbolizuje opatrzność – tak więc sen o rybie lub rybach można rozumieć jako przesłanie aby zdać się na los i przyjmować to, co jest nam pisane.

Dla mężczyzny znaczenie snu zależy od pory dnia. Pora nocna wskazuje, że teraz musisz się skupić na sprawach wewnętrznych i naprawić kontakt z najbliższymi. Nie podejmuj ważnych decyzji w nadchodzących dniach, a szczególnie bądź czujny na propozycje biznesowe nastawione na szybki zysk. Poranne i popołudniowe godziny we śnie są ostrzeżeniem dla śniącego o problemach w pracy. Być może popadniesz w konflikt ze współpracownikami albo co jeszcze gorsze dostaniesz wypowiedzenie. Dobra wiadomość jest taka, że będziesz miał okazję, żeby udowodnić swoją wartość i odzyskać szacunek.

Znaczenie przykładowych snów z rybami

Co oznacza sen, w którym zabijasz ryby? Może być to znak, że niedługo pozbędziesz się ze swojego otoczenia ludzi zawistnych, którzy wciągają Cię w swoje intrygi. Rozpoznanie takich ludzi, a także odgrodzenie się od nich prawdziwymi przyjaciółmi pozwoli Ci spędzić kolejne dni z dobrym samopoczuciem.

Dobrym znakiem jest bycie świadkiem latającej ryby, szczególnie dla osób religijnych. Taki sen zapowiada rozwój duchowy, która jest niezbędna do zachowania harmonii w życiu. Być może wkrótce nie tylko obdarzysz miłością ludzi zagubionych, ale także zdobędziesz się na przebaczenie i odbudowanie kontaktu z bliskimi.

Jezioro pełnych ryb jest symbolem udanych transakcji biznesowych dla osób przedsiębiorczych. Otrzymasz okazję na pozyskanie wpływowego klienta, z którym nawiążesz współpracę na wiele miesięcy. Teraz może być dobry czas na podpisywanie nowych kontraktów i umów handlowych. Wykorzystaj nowe możliwości i środki, a będziesz w stanie osiągnąć korzystne warunki.