Trąba powietrzna we śnie zapowiada straty w życiu, które pozornie będą dla Ciebie kłopotliwe jednak na dłuższą metę przyniosą korzyści. Jeśli śniła Ci się Trąba powietrzna to być może okaże się, że stracisz pracę, pieniądze lub przyjaciela. Na szczęście bardzo szybko staniesz na nogi. W Twoim życiu pojawi się miejsce na nowe i lepsze.

Sen, w którym występuje trąba powietrzna, może mówić o pewnych zmianach w twoim życiu, nagłych zmianach aktywności. Często zmiany te wiążą się ze stratami

Odgłos trąby powietrznej zgodnie z książką snów, oznacza, że masz długie i bolesne oczekiwania. I te oczekiwania zostaną zastąpione desperackimi i bezużytecznymi próbami powstrzymania upadku. Jeśli śniłeś, że trąba powietrzna zniszczy twój dom, oznacza to, że w przyszłości będziesz musiał dostosować swój styl życia. Być może będziesz musiał zmienić miejsce zamieszkania lub pracę. Sny o trąbie powietrznej wskazują, że zdarzy się kłopot, ale to nie będzie miało na ciebie wpływu.

Jeśli we śnie uciekniesz przed trąbą powietrzną, w życiu napotkasz trudną sytuację, która będzie wymagała natychmiastowego rozwiązania. Ten sen mówi, że sam nie musisz brać całego rozwiązania problemu na siebie, musisz poprosić o pomoc

Zgodnie z książką snów, jeśli nadejdzie trąba powietrzna, musisz uspokoić się w prawdziwym życiu, zebrać się w sobie i nie pokazywać nikomu swojej słabości i zmęczenia. I po chwili siły powrócą do ciebie ponownie.

Jak interpretować sny

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zachęcamy również do zapoznawania się z innymi interpretacjami snów na łamach naszego portalu. Codziennie nowe treści, nowe interpretacje. Jeśli interesuje Cie inna tematyka zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego portalu. Jesli spodobał Ci się nasz artykuł udostępnij go na swoim facebooku.