Sen o klękaniu mówi wiele o Twojej umiejętności dopasowywania się do zmieniających warunków a także o tym jak dalece jesteś w stanie ugiąć swoją dumę. Jeśli widzisz we śnie jak klękasz to prawdopodobnie jesteś osobą, która potrafi wiele znieść i nie obraża się z byle powodu. Osoby, które często widzą siebie klęczącego we śnie mogą mieć tendencję to nadmiernej spolegliwości. Jeśli śnisz, że ktoś przed Tobą klęczy to prawdopodobnie osoba ta jest od Ciebie uzależniona emocjonalnie lub uznaje Twoja wyższość.

Wszystkim klęczenie kojarzy się z różnego rodzaju poddaństwem. Kiedyś – myślę, że najlepszym przykładem byłoby średniowiecze – klęczenie było często kojarzone z oddaniem, zawierzeniem komuś siebie. Jednym z symboli przegranej, np. po straconej walce, było właśnie klęknięcie przed wygranym.

W dzisiejszych czasach tak naprawdę klęczenie przed kimś kojarzy się z dwoma rzeczami. Pierwszą jest wiara, tzn. klęczenie przed Bogiem lub jakimś symbolem powiązanym z naszą wiarą, np. przed krzyżem. Odbywają się nawet nabożeństwa, na których większość czasu spędza się na kolanach. Natomiast drugim przypadkiem bedą oświadczyny, zazwyczaj mężczyzna chcąc pokazać szacunek oraz miłość klęka przed kobietą i pyta czy spędzi ona z nim resztę swojego życia. Oczywiście zdarza się również w drugą stronę, tzn. kobieta klęka przed mężczyzną i się oświadcza.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzu. Z każdym komentarzem się zapoznamy i jeśli bedziemy w stanie, to na pewno Ci odpowiemy.