Cesarzowa we śnie znaczenie | Sennik Online

Cesarzowa we śnie zazwyczaj wskazuje na nadmierny egoizm, jakim śniący kieruje się w realnym życiu, co z reguły spowodowane jest mylnym poczuciem własnej wyższości. Symbol ten zwiastuje osiągnięcie wielkich zaszczytów, które z powodu aroganckiego zachowania osoby śniącej, nie spotkają się z pochlebną opinią innych.

Cesarzowa widziana w marzeniu sennym wyraża chęć zmiany pracy na lepszą – taką, która zapewni śniącemu dostatnie i wygodne życie, umożliwiając mu tym samym realizację wszystkich marzeń.

W negatywnym kontekście sen ten może oznaczać osiągnięcie krótkotrwałego sukcesu, który niekorzystnie wpłynie na dalsze losy śniącego. Jeżeli przyśniło Ci się, że jesteś cesarzową, oznacza to, że w życiu realnym bywasz zbyt pewny siebie. Warto, abyś przemyślał swoje próżne i pyszałkowate zachowanie, zanim odwrócą się od Ciebie te osoby, które darzyły Cię szczerą miłością!

Miałeś sen o tym, że rozmawiałeś z cesarzową? To bardzo dobry znak, wieszczący Ci niespodziewaną poprawę sytuacji finansowej. W sprawach osobistych może wskazywać na zyskanie uznania i szacunku wśród osób z bliskiego otoczenia. Kiedy we śnie składasz pokłon cesarzowej, oznacza to, że uda Ci się osiągnąć zamierzone cele, choć na to nie zasługujesz.